Save the date! PSPR DAYS 2023 już 17-18 listopada w Warszawie!

Save the date! PSPR DAYS 2023 już 17-18 listopada w Warszawie!

Przed nami kolejna edycja naszego wydarzenia dla specjalistów polskiego sektora public relations. Tym razem w poszerzonym wydaniu, ponieważ po konferencji pierwszego dnia, dla chętnych przewidziany jest dodatkowy dzień ze szkoleniami na poziomie zaawansowanym. Niebawem przedstawimy oficjalny program PSPR Days oraz rozpocznie się sprzedaż biletów. Tegorocznym miejscem spotkania jest klimatyczne Kino Atlantic w Warszawie. 
 
- Będziemy rozmawiać o blaskach i cieniach naszego zawodu. Rozedrganie na rynku pracy czy też kwestie standardów merytorycznych i etycznych mocno poruszają naszą branżę. Stajemy również przed dużymi wyzwaniami, bo dynamika zmian w naszej profesji i na pograniczu z nią stała się nadzwyczajna. Debaty na poziomie generaliów już się odbyły przy wielu okazjach. Postaramy się teraz sprowadzić takie tematy jak ESG, PR automation, czy usługi PR-tech do praktycznych konkretów - zapowiada Cyprian Maciejewski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.    
 
Nie zabraknie też tradycyjnie już uroczystości wręczenia nagrody Lew PR dla osoby o nadzwyczajnym dorobku zawodowym lub za szczególne osiągnięcie w mijającym roku. Drugi dzień PSPR Days będzie poświęcony dla tych uczestników, którzy zdecydują się na udział w szkoleniach prowadzonych przez członków-ekspertów PSPR. Ceny warsztatów, a także wejściówek na konferencję będą ogłoszone w najbliższym czasie. Nasze wydarzenie jest otwarte dla każdego zainteresowanego specjalisty. 
 
- Chcielibyśmy podkreślić, że to jest święto polskiego PR, a nie wyłącznie naszej organizacji. Dlatego też serdecznie zapraszamy do udziału także osoby spoza naszego stowarzyszenia. Czy to z pokaźnym czy jeszcze z niewielkim doświadczeniem. Tu można wciągnąć się w ciekawe dyskusje, poznać wiele osób z branży, z całego kraju, działających w przeróżnych dziedzinach. A także poczuć atmosferę środowiska i stać się jego częścią - zachęca Żaneta Przybylska, wiceprezeska PSPR. 
 
Więcej informacji nt. PSPR Days już niebawem na www.polskipr.pl oraz kanałach SoMe PSPR.
 
 

Poprzednie edycje

Kraków 2023

Konferencja PSPR Day w Krakowie odbyła się 26 czerwca w temacie przewodnim "AI i PR. Razem czy osobno? O tym, jak bardzo w pracy PR-owca potrzebne jest budowanie relacji ze sztuczną inteligencją".

Zobacz program

Warszawa 2022

Konferencja PSPR Day odbyła się 25 listopada w SEN Events 

Zobacz relację

Zobacz program

Trójmiasto 2022

PSPR Day Trójmiasto odbyło się 2 czerwca 2022 roku pod hasłem "Wojna w Ukrainie. Redefinicje działań PR"

Zobacz program

Warszawa 2021

Konferencja PSPR Day odbyła się 19 listopada w Leonardo Royal Hotel Warsaw

Zobacz relację

Zobacz w Youtube

Warszawa 2017

Konferencja PSPR Day odbyła się 25 maja w Spectra Development w Warszawie.

Zobacz relację

Bydgoszcz 2011

5 maja 2011 roku Wyższa Szkoła Gospodarki i Polskie Stowarzyszenie Public Relations zorganizowały 1. PR DAY w Bydgoszczy.

Zobacz relację

drukuj