Członkowie Wspierający PSPR

netpr_logo.png

netPR.pl - partner technologiczny 

netPR.pl spółka z o.o. jest firmą technologiczną, która pomaga wdrażać rozwiązania w chmurze. Umożliwia ono tworzenie i utrzymywanie w ruchu portali firmowych i grup witryn produktowych, aktywnie wspomagając komunikację firm i marek. Umożliwia budowę najlepszych w Europie newsroomów, systemów prasowych i serwisów relacji inwestorskich.

Standardy rozwiązań netPR.pl potwierdzają międzynarodowe certyfikaty z rodziny ISO/IEC 27000, dotyczące bezpieczeństwa przetwarzania informacji (w tym danych osobowych) w chmurze.

Oprogramowanie spełnia wymagania korporacyjne, ale jest dostępne dla każdej firmy.

Buszman  Komunikacja Doradztwo Badania Strategie

Buszman. Komunikacja Doradztwo Badania Strategie

Firma doradcza Buszman. Komunikacja Doradztwo Badania Strategie powstała na bazie 20-letnich doświadczeń dr Marii Buszman. Wspólnie z zaangażowanym zespołem wspiera w rozwoju firmy, instytucje, organizacje pozarządowe oraz osoby, poprzez doskonalenie ich działań w zakresie komunikacji, public relations oraz promocji. Firma wykorzystuje wiedzę i doświadczenie, aby efektywnie i skutecznie doradzać, szkolić, wykonywać badania i analizy oraz strategie i plany. Współpracując z Klientami firma stosuje autorską metodę pracy w obszarze public relations, komunikacji i promocji Buszman Development©, na którą składa się unikatowy zestaw procedur i narzędzi.

logo-psmm png

PSMM Monitoring & More

Jest liderem w dziedzinie kompleksowego monitoringu internetu, social mediów, prasy, radia i telewizji ze źródeł polskich i zagranicznych.

Monitoruje ponad 5 mln źródeł polskich i blisko 90% światowego rynku mediów, pomagając markom zmieniać rozproszone dane w strategiczne informacje, zarządzać wizerunkiem, docierać do klientów i zwiększać sprzedaż.

Świadczy usługi dla agencji PR, przedsiębiorstw, koncernów i marek osobistych. Wspiera klientów z całego świata w osiąganiu ich celów niezależnie od rynku, na którym działają. Specjalnością PSMM są audyty i raporty oraz newslettery medialne.

genesispr

Agencja GENESIS PR 

Świadczy pełen zakres usług public relations. Jej mocną stroną jest PR korporacyjny i finansowy, investor relations, media relations, a także zarządzanie sytuacją kryzysową. Doświadczenie GENESIS PR jest poparte 28 letnim stażem w branży PR oraz realizacją ponad 700 długoterminowych kampanii na rzecz klientów komercyjnych, administracji publicznej i organizacji pozarządowych. Oferujemy Klientom bardzo wysokie standardy pracy, poparte szerokim doświadczeniem na rynku PR. Klienci doceniają przede wszystkim naszą rzetelność i pozytywne efekty pracy, wszystkie nasze umowy mają charakter długoterminowy. Zespoły współpracujące z klientami tworzą ambitni, zdolni i dynamiczni ludzie. Wszyscy związani są z agencją na stałe, dzięki czemu oferujemy klientom komfort pracy z osobami znającymi ich branżę, specyfikę firmy i ustalone zasady współpracy.

PWN Logo Pion bez tla kolor RGB

Wydawnictwo Naukowe PWN

Działa w obszarze akademickim, profesjonalnym i edukacyjnym. Posiada również bogatą ofertę popularnonaukową. Podążając za innowacjami, stawia na współpracę z najlepszymi specjalistami oraz nowoczesne rozwiązania. Oprócz działalności związanej z publikacją książek, czasopism i e-booków, posiada także szeroką ofertę szkoleniowo-edukacyjną, specjalistyczne portale wiedzy oraz czytelnię online IBUK Libra. Wydawnictwo mocno rozwija kategorię publikacji z zakresu komunikacji społecznej, public relations i marketingu.