WŁADZE PSPR

Zarząd Stowarzyszenia

luiza-jurgiel1200x1200.jpg

Luiza Jurgiel-Żyła - prezeska

PR Manager w Cresa Polska, międzynarodowej firmie doradczej w branży nieruchomości komercyjnych. Wcześniej przez siedem lat pracowała w agencji FIRST Public Relations, ostatnio na stanowisku Account Director, gdzie pracowała dla klientów z branży mediowej i nieruchomości komercyjnych.

W PSPR działa od 2008 roku, kiedy wspierała ogólnopolski cykl PR Regionów. Pierwszy raz w zarządzie stowarzyszenia zasiadła w 2011 roku. W 2015 roku została wiceprezeską zarządu, a w latach 2013-2015 i 2017-2019 zasiadała w Radzie Nadzorczej PSPR. 

linkedin-icon48.pngLuiza Jurgiel-Żyła

 

emilia-zakrzewska-1200x1200.jpg

Emilia Zakrzewska - wiceprezes

Ekspertka ds. Public Relations & Business Development. Od ponad 12 lat doradza polskim i zagranicznym spółkom z branży usług profesjonalnych i finansowych. Swoje doświadczenia zdobywała  pracując dla największych polskich i zagranicznych kancelarii prawnych i instytucji finansowych. Kompleksowo zarządza projektami, m.in. w  zakresie rozwoju biznesu i komunikacji.  

Wykładowca na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Uniwersytecie Warszawskim. Absolwentka prestiżowych studiów MBA ukończonych w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Doktorantka na Wydziale Dziennikarstwa Bibliologii i Informacji Uniwersytetu Warszawskiego. Autorka licznych publikacji z zakresu public affairs i public relations.

linkedin-icon48.png
Emilia Zakrzewska

 

Bartosz Milczarczyk1200.jpg

Bartosz Milczarczyk - wiceprezes

Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w obszarze komunikacji, media i public relations. Przez 7 lat, od 2011 roku, jako rzecznik prasowy Urzędu m.st. Warszawy, zajmował się bieżącą komunikacją z mediami oraz nadzorował prace kilkunastoosobowego zespołu prasowego. Obecnie, będąc wicedyrektorem Stołecznego Biura Turystyki, kieruje promocją Warszawy na arenie międzynarodowej.

Z wykształcenia politolog o specjalności PR. Ukończył również podyplomowe studia MBA. Specjalizuje się w opracowywaniu kampanii informacyjnych oraz komunikacji kryzysowej.

Twitter-Icon-Rounded-Square48.png Bartosz Milczarczyk 

cyprian_maciejewski-1200x1200.jpg

Cyprian Maciejewski - członek zarządu

Doświadczony praktyk specjalizujący się w komunikowaniu i budowaniu relacji dla podmiotów z sektorów przemysłowego i komunalnego (energetyka, gospodarka odpadami, ciepłownictwo, budownictwo).  

Odpowiadał za PR oraz CSR jednego z największych zakładów zagospodarowania odpadów w Polsce (ZU Sp. z o.o.), był też rzecznikiem prasowym tej firmy. Wcześniej - PR Manager w trójmiejskiej agencji Ambermedia, odpowiedzialny przede wszystkim za strategie i plany komunikacyjne, obsługę klienta, new business. Obecnie pracuje w gdańskim magistracie oraz jako niezależny doradca i szkoleniowiec.

facebook.png Cyprian Maciejewski 

 

agnieszka-bednarczyk1200x1200.jpg

Agnieszka Bednarczyk – członek zarządu

Blisko 15 lat prowadzi Agencję Public Relations Strategia FM. Komunikacją marketingową zajmuje się ponad 20 lat, w szczególności komunikacją z mediami, działaniami CSR z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu, promocją gospodarcza, organizacją wydarzeń biznesowych-promocyjnych, komunikacją inwestycyjną oraz komunikacją kryzysową. Obsługuje międzynarodowe i polskie sieci handlowe, korporacje, samorządy, instytucje i firmy lokalne.

W PSPR działa od 2010 roku, w tym w latach 2016 - 2018 zasiadała w zarządzie śląskiego oddziału Stowarzyszenia.

linkedin-icon48.pngAgnieszka Bednarczyk 

Rada Nadzorcza

 

59ee33586120f_o_full.jpg

Jan Matysik - przewodniczący Rady Nadzorczej

Prezes zarządu agencji Cumulus PR Sp. z o.o. i dyrektor zarządzający Agencji Reklamowej Cumulus.

Ekspert ds. public relations i komunikacji marketingowej. Praktyk z dwudziestoletnim doświadczeniem. Wykładowca tematyki PR i marketingu w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim i Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie.

Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations (2009-2011), we władzach PSPR od 2009. Obecnie Przewodniczący Rady Nadzorczej PSPR.

Absolwent Studium Podyplomowego Komunikowania w Biznesie i Public Relations w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie. Absolwent Międzynarodowej Klasy IBC w Wyższej Szkole Zarządzania HEAO w Arnhem (Holandia).

linkedin-icon48.png Jan Matysik 

Marcin-Janczuk1_kw.jpg

Marcin Jańczuk - członek Rady Nadzorczej

Dyrektor ds. marketingu i PR, Metrohouse Franchise S.A.

Od kilkunastu lat związany z branżą nieruchomości i public relations. Pierwsze szlify zdobywał w grupie Polanowscy Nieruchomości, był także związany jako wykładowca z Wyższą Szkołą Gospodarowania Nieruchomościami. Od 2008 r. koordynuje działania PR-owe, a od kilku lat także marketingowe w Metrohouse Franchise S.A. Od niedawna współpracuje także z pośrednikiem finansowym Gold Finance, gdzie wspiera wdrażanie narzędzi marketingowych w strukturach spółki.

W latach 2011-2013 członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, obecnie członek Rady Nadzorczej Stowarzyszenia. Współautor cyklicznych raportów z branży nieruchomości, artykułów, opracowań, poradników i analiz rynku mieszkaniowego. 

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, podyplomowych studiów w Szkole Głównej Handlowej i Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami. 

linkedin-icon48.png Marcin Jańczuk

 

 

AP- 2015.JPG

Andrzej Pawelczak - członek Rady Nadzorczej

Dyrektor d/s PR, Rzecznik Prasowy i Koordynator ds. Zrównoważonego Rozwoju Grupy Animex.

Obecne stanowisko sprawuje od 2005 roku. Wcześniej przez 6 lat wiceprrezes i Członek Zarządu firmy Morliny SA należącej do hiszpańskiej grupy Campofrio.

Do 1999 roku pracował m.in. jako konsultant i przedstawiciel na Polskę amerykańskiej firmy  Hormel Foods Corporation

Absolwent Akademii Rolniczej w Poznaniu oraz University of Minnesota – Carlson School of Management – MBA program jako stypendysta Fulbrighta.

linkedin-icon48.png Andrzej Pawelczak

 

 

Michał Sobiło.jpg

Michał Sobiło - członek Rady Nadzorczej

Właściciel i dyrektor zarządzający Icon Strategies, firmy doradczej w zakresie
zarządzania reputacją.


Specjalizuje się w budowaniu strategii PR i zarządzaniu kryzysowym. Kampanie, które prowadził lub współtworzył wraz z zespołami przed utworzeniem Icon Strategies były nagradzane Złotymi Spinaczami w kategoriach: zarządzanie kryzysowe, PR korporacyjny, kreatywność, komunikacja wewnętrzna oraz research&insight.


Od blisko dwóch dekad jest członkiem PSPR. W tym czasie trzykrotnie zasiadał we władzach jego śląskiego oddziału. 

linkedin-icon48.png Michał Sobiło 

NAPOWG_20090923_011_kw.jpg

Mateusz Witczyński - członek Rady Nadzorczej

Rzecznik prasowy i kierownik komunikacji polskiego oddziału Astaldi S.p.A.

Miłośnik Warszawy, kochający motoryzację i sporty wodne. Orędownik zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności nie tylko w biznesie.

Doradzał Prezesowi Państwowej Agencji Atomistyki, reprezentował Polskę przed Organami UE, autor i aktor strategii komunikacyjnej wykonawcy Centralnego Odcinka II Linii Metra w Warszawie, za które otrzymał Lwa PR Biznesu 2013, oraz wyróżnienie "Wzór do naśladowania" na konferencji "Crisis in Construction" w 2012 r. 

Pisał m.in.: dla Dziennika Polska Europa Świat, Pulsu Biznesu. Z wykształcenia ekonomista, dyplomata. 

Twitter-Icon-Rounded-Square48.png Mateusz Witczyński