PR Day 2011 w Bydgoszczy - podsumowanie

PR Day 2011 w Bydgoszczy - podsumowanie

5 maja 2011 roku Wyższa Szkoła Gospodarki i Polskie Stowarzyszenie Public Relations zorganizowały 1. PR DAY w Bydgoszczy. To wydarzenie miało wyjątkowo prospołeczny charakter, bo adresowane było przede wszystkim do tych, którzy z różnych przyczyn (finansowych, lokalizacyjnych, środowiskowych) nie mają możliwości, aby samodzielnie i profesjonalnie realizować działania z obszaru PR.

PR DAY w Bydgoszczy to bezpłatne, otwarte dla NGO, samorządów, szkół oraz instytucji społecznych, całodzienne warsztaty. Całość podzielona została na trzy moduły tematyczne, które pozwoliły na dyskusję o tym, czym są współczesne, odpowiedzialne relacje publiczne i skuteczna komunikacja.

Rzetelne PR to wartość, której upowszechnianie jest szczególnie istotne dla PSPR, stowarzyszenia, które dbałość o etykę zawodową uczyniło jednym ze swoich celów misyjnych. Prowadzenie bezpłatnych warsztatów i szkoleń, inicjowanie działań o charakterze społecznym i publicznie pożytecznym, znakomicie wpisuje się również w obszar Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, Wyższej Szkoły Gospodarki. PR DAY w Bydgoszczy to nasze wspólne przedsięwzięcie. Jak się okazało interesujące również dla profesjonalistów, o czym świadczyła lista naszych gości, wśród których znaleźli się rzecznicy prasie najważniejszych instytucji w regionie.

Gościem specjalnym PR DAY był Prezes Polskiego Stowarzyszenia Public Relations Szymon Sikorski. Wszyscy trenerzy, wykładowcy i paneliści pracowali tego dnia pro bono - nawet Ci, którzy przyjechali z odległego Rzeszowa czy Wrocławia na własny koszt.

 

drukuj