PSPR Day 2017 w Warszawie - podsumowanie

PSPR Day 2017 w Warszawie - podsumowanie

Konferencja PSPR Day odbyła się 25 maja w Spectra Development w Warszawie. Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Public Relations to podsumowanie najlepszych wybranych case'ów oraz sukcesów wizerunkowych firm i instytucji w ostatnim czasie. Patronem głównym wydarzenia był Instytut Monitorowania Mediów i PRoto.pl.

Spotkanie było okazją do analiz najnowszych trendów w sztuce komunikacji, prezentowanych przez ekspertów w branży, znanych dziennikarzy i najpopularniejszych influencerów. Wśród nich były osoby reprezentujące Zarząd i Radę Nadzorczą PSPR: dr Krystian Dudek (Instytut Publico), Andrzej Pomarański (Modern Corp.), Emilia Zakrzewska-Koszel, Katarzyna Domańska, Jan Matysik (Cumulus PR) oraz eksperci, dziennikarze i influencerzy: Bartosz Węglarczyk (Onet.pl), Tomek Tomczyk (Jason Hunt), dr Anna Miotk (ekspertka ds. PR), Adam Łaszyn (Alert Media Communications), Paweł Modzelewski (24/7 Communication), Joanna Parzydło-Malinowska (Personal Brand Institute) czy Kamil Bolek (indaHash).

„Dyskusja o bieżących wyzwaniach branży PR i najciekawszych case’ach w wykonaniu cenionych specjalistów to najlepsza forma promocji wiedzy z zakresu PR-u, za co czujemy się odpowiedzialni. Dotkniemy wielu tematów, które budzą emocje i zainteresowanie, tych najbardziej aktualnych i tych ponadczasowych, lokalnych i globalnych. Przygotowaliśmy bogaty program, który odnosi się do bieżącej sceny komunikacyjnej w kraju i za granicą” – zapowiada dr Krystian Dudek, Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.

Pełna relacja z konferencji PSPR Day 2017 znajduje się na stronie proto.pl: http://www.proto.pl/aktualnosci/koniec-pr-jaki-znamy-relacja-z-pspr-day-2017

Zobacz też:

https://polskipr.pl/informacje/427234/koniec-pr-u-jaki-znamy-relacja-z-pspr-day-2017

drukuj