PRawdziwy podcast #5 - Wizerunek polityka - nie taki idealny?

PRawdziwy podcast #5 - Wizerunek polityka - nie taki idealny?

Jaka może być rola kobiet na arenie politycznej i czy empatia w polityce to cecha pożądana? Czy wyborcy ufają ekscentrycznym politykom? Studenci i studentki z Koła Naukowego PR na Uniwersytecie Warszawskim przygotowali podcast po spotkaniu Akademii PRawdziwy PR o politycznym PR-rze, wizerunku polityczek i polityków.

Od kilku lat obecność polityków w internecie sprawia, że dyskurs polityczny stał się bardziej potoczny. To właśnie odpowiednie dobranie języka do powagi sytuacji także w mediach społecznościowych wymaga świadomości i wiedzy o regułach komunikacji. Pozorne jest przeświadczenie, że działalność w internecie nie jest szerszym medium niż mównica sejmowa. W nowym odcinku podcastu o tym, czy polityczki i politycy spójnie i konsekwentnie komunikują wizje wyborcze i jak starają się podbijać serca głosujących.

 

Ewa Grabek i Szymon Dziewięcki, członkowie Koła Naukowego PR na UW oraz Aleksander Inglot z Koła Naukowego Publicystyki Politycznej UJ rozmawiają o tym, jakie szanse i wyzwania widzą w politycznym PR-rze. 

 

Montaż: Agata Nowotnik
Grafika: Anna Chlapek

 

W podcaście rozmówcy odnoszą się do spotkania w ramach cyklu Akademia PRawdziwy PR pt. “Premia za świeżość” z Żanetą Czyżniewską, członkinią zarządu PSPR,  o sile wizerunku polityczek i polityków.  Rozmowę, którą prowadził Szymon Dziewięcki z Koła Naukowego PR, można obejrzeć tutaj  ZOBACZ NAGRANIE Z WEBINARU  

 

Gdzie można posłuchać podcastu?

Spotify: CLICK

Soundcloud:CLICK

drukuj