PR&MEDIA DAYS - wyjątkowo liczni prelegenci PSPR

PR&MEDIA DAYS - wyjątkowo liczni prelegenci PSPR

 

Już 8 marca rozpocznie się szósta już edycja dwudniowego PR&MEDIA DAYS. Bogaty i zróżnicowany program wydarzenia organizowanego przez "Rzeczpospolitą" został w tym roku zdominowany przez członków Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Nasza organizacja jest też partnerem merytorycznym konferencji.

 
- Niezwykle przyjemnie jest widzieć aż trzynaścioro członkiń i członków stowarzyszenia w obsadzie PR&MEDIA DAYS. Zabrzmi to nieskromnie, ale jest w kim wybierać w PSPR. Są to zarówno eksperci inhouse'owi jak i agencyjni, naukowcy czy specjaliści PR-techów. Będziemy mówić o kryzysach, analityce, komunikowaniu zmian czy dezinformacji. Dodatkowo przygotowaliśmy specjalny panel w pierwszym dniu wydarzenia - wyjaśnia Luiza Jurgiel-Żyła, prezeska Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. 

PRZEWIDZIEĆ NIEPRZEWIDYWALNE

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest przewidzieć nieprzewidywalne. - Ostatnie trudne lata uczyły szybkiego i elastycznego działania w czasach, kiedy niewiele dało się przewidzieć. Obecna sytuacja pokazuje jednak, że okres nieprzewidywalności wcale nie jest za nami. Funkcjonowanie w takich warunkach wymaga zupełnie nowych umiejętności i nowych rozwiązań. W obecnej sytuacji dość powszechny będzie rozpad tradycyjnych struktur i odchodzenie od rutyny; coś co przez lata sprawdzało się, w takich warunkach jak obecnie przestanie się sprawdzać - mówi Agnieszka Spychała, koordynatorka konferencji.

WYZWANIA MEDIA RELATIONS W „DZICZEJĄCYM" ŚRODOWISKU KOMUNIKACYJNYM

Tak brzmi temat specjalnego panelu zaaranżowanego przez PSPR. Przedstawiciele naszej organizacji spojrzą na niego z bardzo różnych perspektyw odwołując się do równie zróżnicowanej zawodowej autopsji.

- Media relations poświęca się ostatnio coraz mniej uwagi. A to, po pierwsze, nadal niezwykle ważny obszar naszej działalności. Po drugie, właśnie w dynamicznie zmieniających się czasach zarządzanie relacjami z mediami, a przede wszystkim komunikowanie poprzez media, istotnie ewoluuje - wprowadza Cyprian Maciejewski, wiceprezes PSPR, który będzie gospodarzem dyskusji.

 
Zagadnienia panelu:
 • jaka jest dzisiejsza skala wpływu media relations na zarządzanie ryzykiem reputacyjnym?
 • jak media relations ewoluuje w ostatnich latach?
 • znaczenie mediów informacyjnych dla organizacji / marek w czasach rosnącej dyktatury algorytmów i malejącego wpływu offline'u
 • wady i zalety "online'izowania" relacji z mediami
 • czy media dotrzymują kroku specjalistom PR i potrzebom natychmiastowej komunikacji w dynamicznie zmiennych realiach zarządzania VUCA / BANI   
 • czy obie strony mają jeszcze czas na merytoryczną współpracę na linii dziennikarze - specjaliści PR?
 • deficyt różnorodności przekazów vs jednorodność przekazów mediowych
 • profilowanie działań do podgrup (dziennikarze merytoryczni, newsowi, tabloidowi, typowi media-workers)
Obsada panelu:
 
 • Agnieszka Pawelska, Rzeczniczka Prasowa i PR Manager, Grupa Unimot 
 • Marek Wiśniewski, PR Director, Comarch SA 
 • Luiza Jurgiel-Żyła, Prezeska Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, PR Manager, Newmark Polska
 • Cyprian Maciejewski, wiceprezes PSPR, niezależny doradca
 • Magdalena Sojka-Kobrzyńska, dyrektor ds. public relations w NaviRisk
   

   

Więcej informacji o konferencji:
drukuj