Ostra licytacja wśród PR-owców! Sukces akcji charytatywnych PSPR

Ostra licytacja wśród PR-owców! Sukces akcji charytatywnych PSPR

Aukcja charytatywna "Sztuka prosto z serca" i akcja #SolidarnośćPRowców pomogła naszemu stowarzyszeniu i organizatorom Kongresu Profesjonalistów PR zebrać ponad 10 tys. złotych, które zostaną przekazane fundacji Auxilia. Podopieczną fundacji jest członkini zarządu PSPR, Agnieszka Bednarczyk, która w grudniu zeszłego roku została potrącona przez pijanego kierowcę i wymaga długiej i kosztownej rehabilitacji i leczenia. Bilety lotnicze na operację zagraniczną Agnieszki zapewni LOT. Ty też cały czas możesz jeszcze pomóc!

Na Kongresie Profesjonalistów Public Relations wszystkie obrazy znalazły nowych właścicieli. Serdecznie dziękujemy darczyńcom, a także artystom: Wacławowi Kochanowiczowi, Paulinie Taranek, Tomaszowi Jakubowi Sysło, Piotrowi Saulowi i Marianowi Pankowi. Aukcję poprowadził członek PSPR, Andrzej Czech.

Przeczytaj więcej o akcji "Sztuka prosto z serca".

 

W czasie wydarzenia można było wziąć także udział w akcji #SolidarnośćPRowców i w zamian za datek na rzecz Agnieszki zaproponować temat na spotkanie z jednym z ekspertów PSPR: Piotrem Czarnowskim, Rafałem Ferberem, Edytą Kowal, Elizą Misiecką, Krzysztofem Olszewskim (mBank), Przemysław Przybylski (Credit Agricole Bank Polska), Krzysztof Skowroński (Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich) i Karina Stasiuk-Krajewska (SWPS). Zbiórkę koordynuje członkini PSPR, Emilia Hahn.

Akcja jest rozszerzona o online i trwa do 9 października. Szczegóły akcji.

 

Zobacz reportaż RMF FM na temat akcji pomocy Agnieszce w Rzeszowie: 

FOTORELACJA Z WYDARZENIA:

187.jpg

189.jpg

487.jpg

489.jpg

490.jpg

507.jpg

514.jpg

517.jpg

518.jpg

Link do zbiórki internetowej na rzecz Agi: LINK

drukuj

Kontakt dla mediów

Zarząd PSPR

Zarząd PSPR

biuro@polskipr.pl