Wystartował projekt PRawdziwy PR

Wystartował projekt PRawdziwy PR

Wystartował projekt PSPR PRawdziwyPR mający na celu propagowanie wiedzy z zakresu właściwie pojmowanego Public Relations. Eksperci i wykładowcy zapowiedzieli już otwarte dla wszystkich wykłady m.in. na uczelniach w Krakowie, Katowicach, Chorzowie, Warszawie, Wrocławiu, Rzeszowie, Bytomiu, Koszalinie, Olsztynie, Zielonej Górze, Sosnowcu czy Poznaniu.  

 

Podczas Konferencji Young PR również odbędzie się wykład w ramach PRawdziwego PR.  Wygłosi go Krystian Dudek. O projekcie będziemy też mówić podczas Kongresu Profesjonalistów w Rzeszowie. Akcję PSPR wspiera wiele organizacji: m.in. Stowarzyszenie PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom”, Fundacja InternetPR, Rada Etyki Public Relations i wiele innych. Patronaty medialne zadeklarowały media branżowe związane z komunikacją, marketingiem i PR oraz media ogólnoinformacyjne.

 Projekt promowany jest także w mediach społecznościowych: posiada fun-page PRawdziwy PR na Facebooku, a także dedykowaną zakładkę na stronie Polskiego Stowarzyszenia Public Relations (w dziale Projekty PSPR)  http://www.polskipr.pl/projekty-pspr/prawdziwy-pr/ gdzie możecie przeczytać także opinie osób wspierających projekt.

 Przewidujemy również organizowanie konkursów, w których nagrodami będą książki na temat PR. Fundują je wydawnictwa, uczelnie i autorzy.

Zapraszamy wszystkich do wsparcia inicjatywy, do polubienia profilu na FB, do przesyłania swoich wypowiedzi, a uczelnie zainteresowane goszczeniem wykładów w ramach cyklu prosimy o kontakt z koordynatorem akcji Krystianem Dudkiem (kontakt@krystiandudek.pl tel. 502 852 042)

drukuj