PSPR Oddział Śląsk tworzy zespół ePR

PSPR Oddział Śląsk tworzy zespół ePR

W strukturach Polskiego Stowarzyszenia Public Relations Oddział Śląsk powstał zespół ePR. Jego zadaniem będzie koordynacja obecności oddziału w sieci, w tym w social media. Pierwszym projektem wdrożonym przez zespół jest profil Oddziału stowarzyszenia w portalu społecznościowym Facebook.


W skład utworzonego zespołu weszły trzy osoby. Agata Dołhun oraz Mariusz Kulisa odpowiadają za bieżącą działalność komunikacyjną oddziału w sieci. Prace zespołu koordynuje Jarosław Kacprzak, odpowiedzialny na co dzień za komunikację Politechniki Śląskiej.

Pierwszym ze zrealizowanych przez zespół projektów jest profil Oddziału w portalu społecznościowym Facebook, który można znaleźć pod adresem www.facebook.com/psprslask. Profil ma być dodatkowym kanałem bieżącej komunikacji z członkami i sympatykami Polskiego Stowarzyszenia Public Relations na Śląsku oraz pozostałymi specjalistami ds. komunikacji w regionie.

Liczbę osób zajmujących się komunikacją na Śląsku szacujemy na blisko 1000 osób. W tej grupie znajdują się członkowie i sympatycy Polskiego Stowarzyszenia Public Relations oraz pozostali specjaliści. Profil w popularnym portalu społecznościowym pozwoli nam wszystkim na wymianę poglądów, opinii na temat różnych inicjatyw oraz, a może przede wszystkim, na nawiązanie i pielęgnowanie relacji z kolegami i koleżankami po fachu - powiedział Michał Sobiło, przewodniczący PSPR Oddział Śląsk.

Powołany zespół ePR odpowiedzialny będzie m.in. za opracowanie i wdrożenie wytycznych do powstania stron internetowych oddziałów Polskiego Stowarzyszenia Public Relations w witrynie głównej stowarzyszenia, zarządzanie komunikacją śląskiego oddziału w mediach społecznościowych oraz monitoring sieci.

drukuj