Spotkanie Klubu Public Affairs PSPR. Michał Szanter o OSINT

Spotkanie Klubu Public Affairs PSPR. Michał Szanter o OSINT

Klub Public Affairs PSPR inicjuje kolejną dyskusję branżową. Tym razem w formule hybrydowej, aby uczestnicy stacjonarni w Warszawie mieli sposobność networkingu. Gościem spotkania będzie Michał Szanter, prezes Stowarzyszenia Profesjonalistów Informacji (SPI), analityk OSINT, a także członek PSPR. 

- Spotkania Klubu Public Affairs są okazją do szerokiego patrzenia na kwestie dialogu i komunikacji w sprawach publicznych. Współczesny ekspert tej dziedziny podnosi nieustannie kompetencje, aby być gotowy na rozumienie aktualnych wyzwań. Dlatego zapraszamy wybitnych gości i stawiamy na dyskusję. To sprawdzona formuła, którą stosujemy podczas Śniadań Public Affairs i webinarów – mówi Łukasz Zając, twórca wydarzenia i koordynator klubu.

Tematem spotkania będzie OSINT i jego znaczenie dla zarządzania relacjami i reputacją. Prelegent deklaruje, że postara się pokazać zagadnienie od możliwie praktycznej strony. - Wokół OSINT-u, czyli białego wywiadu, narosło wiele mitów. Podczas spotkania postaram się rozprawić z częścią z nich, pokazując niektóre elementy warsztatu przydatne w pracy specjalisty public relations – zapowiada Michał Szanter.

 

OSINT – wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

15 maja 2024, g. 16:30 

Formuła: spotkanie hybrydowe: 40 min wystąpienia + Q&A

Miejsce: Warszawa, Miejsce Akcji Paca – ul. Paca 40 & online

Zapisy do 8 maja 2024 na adres: publicaffairs@polskipr.pl

Liczba miejsc ograniczona.

 

Michał Szanter

prezes zarządu IV kadencji Stowarzyszenia Profesjonalistów Informacji. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w mediach, dla administracji publicznej oraz biznesu. Absolwent zarządzania w specjalizacji big data i analiza danych, ukończył szereg kursów i szkoleń dotyczących pozyskiwania informacji metodami białego wywiadu i audytu śledczego – organizowanych m. in. przez Krajową Szkołę Administracji Publicznej, Niebezpiecznik, Sekuraka, Polski Instytut Kontroli Wewnętrznej, EY, czy też Fundację Reporterów.

Prywatnie miłośnik książek i piór wiecznych.

Stowarzyszenie Profesjonalistów Informacji

Istniejące od roku 2015 stowarzyszenie branżowe zrzeszające osoby pracujące zawodowo z informacją. Wśród celów statutowych organizacji można wymienić promowanie branży i jej pozytywnego wizerunku w społeczeństwie, integrację i networking osób działających w branży, edukację społeczeństwa w zakresie praktycznej pracy z informacją. https://www.spi.org.pl

Klub Public Affairs PSPR 

To miejsce wymiany myśli, kontaktów i wydarzeń związanych z public affairs. Skupia praktyków budowania relacji między biznesem, społeczeństwem i sektorem publicznym. Członkowie klubu organizują m.in. Śniadania Public Affairs, wizyty studyjne, webinaria i zabierają głos w najważniejszych wydarzeniach branży. Aby należeć do klubu, wstąp do PSPR i skontaktuj się z Łukaszem Zającem (publicaffairs@polskipr.pl). 

 

Warsaw Design House

Razem współtworzymy produkty i usługi, które są lepsze i bardziej zrównoważone niż te, które już znamy. Stosujemy design i wzornictwo, by tworzyć świetne produkty, procesy i usługi. Dla nas design to nie tylko wygląd, ale też zrozumienie potrzeb i tworzenie czegoś, co ma większą wartość. To przemyślane funkcje, rozwiązania i lepsza marża finansowa.

Organizacja spotkania w przestrzeni Miejsce Akcji Paca możliwa dzięki uprzejmości Stowarzyszenia CAL oraz dzielnicy Praga Północ miasta Stołecznego Warszawa, które goszczą nas podczas wydarzenia.

Organizatorzy:

pspr-newlogo-alfa

 

loga-SPI druk-1

Partnerzy:

images

calimages (1)
drukuj