Wpływ cyberbezpieczeństwa na pracę specjalisty PR. Klub Public Affairs zaprasza na webinar

Wpływ cyberbezpieczeństwa na pracę specjalisty PR. Klub Public Affairs zaprasza na webinar

Klub Public Affairs Polskiego Stowarzyszenia Public Relations zaprasza na serię spotkań online i offline, która będzie podejmować wąskospecjalistyczne tematy z obszaru PA i zarządzania reputacją. Pierwsze z nich zaplanowane jest 25 kwietnia (godz. 16:30) i poświęcone zostanie kwestii korelacji cyberbezpieczeństwa i public relations w organizacji. Webinar dostępny jest bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych, także dla osób spoza naszej organizacji.  

Gościem spotkania będzie Iwona Prószyńska, ekspertka CERT Polska oraz członkini PSPR. CERT Polska to pierwszy powstały w Polsce zespół reagowania na incydenty. Dzięki prężnej działalności od 1996 roku stał się rozpoznawalnym i doświadczonym podmiotem w dziedzinie bezpieczeństwa komputerowego. Od początku istnienia zespołu rdzeniem działalności jest obsługa incydentów bezpieczeństwa i współpraca z podobnymi jednostkami na całym świecie, zarówno w działalności operacyjnej, jak i badawczo-wdrożeniowej. 

- Bardzo zależy nam, aby oprócz półgodzinnej prelekcji eksperckiej wywołać jak najszerszą dyskusję z uczestnikami tego spotkania i kolejnych, które przygotowujemy. Tego najbardziej brakuje na polskim rynku. Nie tyle szkoleń, co swobodnej wymiany doświadczeń, pytań i opinii w gronie specjalistów. Dlatego serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału – zachęca Łukasz Zając, koordynator Klubu Public Affairs PSPR. 

 

WPŁYW CYBERBEZPIECZEŃSTWA NA PRACĘ SPECJALISTY PR

25 kwietnia 2024, g. 16:30 

Gościem spotkania: Iwona Prószyńska z CERT POLSKA.

Formuła: 35 min wystąpienia online + Q&A

Spotkanie i dyskusję prowadzi koordynator klubu – Łukasz Zając.

Zapisy do 20 kwietnia 2024 na adres: publicaffairs@polskipr.pl

Liczba miejsc ograniczona.

 

Iwona Prószyńska

Specjalistka w obszarze komunikacji i public relations z bogatym doświadczeniem zdobytym m.in. w administracji publicznej. Lubi i umie opowiadać o cyberbezpieczeństwie oraz zasadach cyberhigieny. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Sciences Po i podyplomowych studiów z zakresu zarządzania cyberbezpieczeństwem na Politechnice Śląskiej. Na co dzień pracuje w CERT Polska, gdzie zajmuje się m.in. projektami edukacyjnymi i popularyzacją wiedzy o zagrożeniach w sieci.

 

Klub Public Affairs PSPR 

To miejsce wymiany myśli, kontaktów i wydarzeń związanych z public affairs. Skupia praktyków budowania relacji między biznesem, społeczeństwem i sektorem publicznym. Członkowie klubu organizują m.in. Śniadania Public Affairs, wizyty studyjne, webinaria i zabierają głos w najważniejszych wydarzeniach branży. Aby należeć do klubu, wstąp do PSPR i skontaktuj się z Łukaszem Zającem (publicaffairs@polskipr.pl).

drukuj