Dowiedz się jak inwestują najlepsi! PSPR partnerem tegorocznej edycji konferencji Invest Cuffs 2024

Dowiedz się jak inwestują najlepsi! PSPR partnerem tegorocznej edycji konferencji Invest Cuffs 2024

Już 5-6 kwietnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja Konferencji i Targów Invest Cuffs. Będzie to już dziesiąta odsłona wydarzenia, które rokrocznie przyciąga do Krakowa kilka tysięcy uczestników, mających możliwość wysłuchania wykładów prowadzonych przez niemal 200 prelegentów. Polskie Stowarzyszenie Public Relations również ma swojego przedstawiciela w gronie prelegentów: w Krakowie będzie nas reprezentował Filip Szatanik, członek PSPR i rzecznik prasowy miasta Jaworzno, który weźmie udział w debacie o ESG w samorządach.  

Czym jest Invest Cuffs

Invest Cuffs to doroczne spotkanie zrzeszające branżę rynku inwestycyjnego. Jest to największe tego typu wydarzenie w Polsce i jedno z największych w Europie. Rokrocznie przyciąga ono do Krakowa ekspertów, przedstawicieli najważniejszych podmiotów w branży, klientów instytucjonalnych oraz detalicznych.

Dołączając do tego wydarzenia otrzymujesz możliwość udziału w konferencji, targach, spotkania z ekspertami inwestycyjnymi, prezentacjach startupów, wywiadach i relacjach. Invest Cuffs to duża dawka wiedzy, emocji oraz najlepszy networking w branży inwestycyjnej.

Wydarzenie to skierowane jest do każdego, kto chce dowiedzieć się jak inwestować swoje oszczędności w 2024 r. niezależnie czy dysponuje kwotą 10 tys., 100 tys. czy 1 mln zł.

Targi rynku inwestycyjnego

Kongres Invest Cuffs 2024 to także wyjątkowa okazja do zapoznania się z nowościami w ofercie brokerów oraz przedsiębiorstw ściśle związanych z rynkiem inwestycyjnym. Na trzech piętrach Krakowskiego Centrum Kongresowego, 10 tysięcy uczestników znajdzie ponad 120 standów wystawowych brokerów, domów i biur maklerskich, banków, spółek giełdowych, rynkowych ekspertów oraz wytwórców ekskluzywnych produktów, idealnie uzupełniających profil skutecznego i zyskownego tradera czy inwestora.

6 powodów dlaczego powinieneś zostać uczestnikiem Invest Cuffs 2024:

  1. Uzyskasz wiedzę merytoryczną o podstawach inwestowania na rynku akcji, walut, kryptowalut, złota oraz nieruchomości. Zaawansowani inwestorzy poznają bardziej skomplikowane strategie inwestycyjne.
  2. Poznasz najświeższe informacje rynkowe.
  3. Wysłuchasz niemal 200 mówców – praktyków rynkowych, analityków, ekspertów branżowych, którzy przekażą praktyczną wiedzę.
  4. Kilka tysięcy uczestników, osoby decyzyjne w firmach inwestycyjnych, bankach, domach maklerskich, instytucjach finansowych, funduszach inwestycyjnych to okazja do networkingu i wymiany doświadczeń.
  5. Poznasz strategie inwestycyjne, z których codziennie korzystają prelegenci.
  6. Na targach będziesz miał okazję do porozmawiania z przedstawicielami firm inwestycyjnych z Polski i zagranicy.

Odbierz swój bilet na Invest Cuffs 2024

Aby wziąć udział w Invest Cuffs 2024 wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie https://investcuffs.pl/rejestracja/. Organizatorzy przygotowali ponadto dwa rodzaje płatnych biletów.

Nie zwlekaj i już dziś zapewnij sobie udział w tym wydarzeniu! Zarezerwuj swoje bezpłatne miejsce lub skorzystaj z pakietów biletów premium. Żeby wziąć udział w wydarzeniu i odebrać darmową wejściówkę, należy zarejestrować się na stronie organizatora: investcuffs.pl. Zapraszamy!

drukuj