Sprawdź korzyści członkowskie w PSPR w 2024!

Sprawdź korzyści członkowskie w PSPR w 2024!

W sposób przekrojowy zebraliśmy pakiet korzyści bezpośrednich i pośrednich, tych wymiernych i tych niematerialnych, ale równie wartościowych. Sprawdź z czym wiąże się członkostwo w PSPR w tym roku, oprócz argumentów generalnych jak integracja ze środowiskiem, kontakty, dialog branżowy czy wymiana know-how.

Zniżki na wydarzenia, publikacje, szkolenia (plus konkursy)

 1. rabat 50% dla członków na udział w corocznym, listopadowym PSPR Day (w przypadku organizacji innych, nowych płatnych konferencji czy szkoleń obowiązuje stała zasada 50% ceny dla członków)
 2. NOWOŚĆ! Rabat 27% dla członków na wszystkie papierowe książki Wydawnictwa PWN, członka wspierającego PSPR (do 31.12.2024 r.)
 3. rabat 15% dla członków na udział w Kongresie Profesjonalistów PR w Rzeszowie – 19-20 września (od ceny obowiązującej w danym miesiącu)
 4. NOWOŚĆ! Rabat 25% na udział w szkoleniach w ramach konferencji MEDIA INFO w Rzeszowie (wydarzenie już się odbyło - 22-23 lutego)
 5. NOWOŚĆ! Rabat 10% na szkolenie Kula PR dot. polityki antygreenwashingowej i regulacji w tym zakresie wpływających na PR (dodatkowo konkurs - bezpłatna wejściówka) - 09.04.2024
 6. NOWOŚĆ! Rabat 10% na dowolne oprogramowanie z oferty netPR.pl, członka wspierającego PSPR, w tym e-newsroomy i serwisy IR
 7. dostęp do bezpłatnego comiesięcznego newslettera z monitoringu mediów w zakresie branży public relations (przygotowywanego przez członka wspierającego PSMM Monitoring & More)
 8. udział w szeregu wewnętrznych konkursów dla członków - do wygrania bezpłatne wejściówki na wydarzenia o łącznej wartości ok. 12000 zł

 

Zaproszenia do wystąpień w panelach oraz udział w ciałach eksperckich 

 1. obsada corocznego PSPR Day jest dobierana wedle zasady, że minimum 75% uczestników jest zaproszonych z grona członków
 2.  analogicznie PSPR Day - edycje regionalne również z obsadą 75% członków, udział dla wszystkich jest bezpłatny
 3.  obsada panelu PSPR w ramach Kongresu PR w Rzeszowie - zaproszeni  zostaną wyłącznie nasi członkowie
 4.  wydarzenia pod patronatem (Kongres Pulsu Biznesu oraz PR&Media Days Rzeczpospolitej, ew. inne) - obsada panelu patronackiego złożona wyłącznie z członków PSPR, dodatkowo możliwe indywidualne prelekcje
 5.  NOWOŚĆ! Rada Programowa PSPR Day - obsada wyłącznie z członków organizacji
 6.  NOWOŚĆ! Poszerzenie nagród Lwy PR w 2024 - grupy jurorskie w poszczególnych kategoriach w większości będą złożone z członków PSPR
 7.  możliwość publikacji autorskich tekstów i komentarzy eksperckich (w tym materiałów video) na portalu polskipr.pl oraz dystrybucja tychże poprzez oficjalne kanały SoMe PSPR
 8.  możliwość włączenia się jako przedstawiciel / prelegent PSPR w wydarzenia online lub offline organizowane w ramach Global Alliance for PR and Communication Management (międzynarodowej organizacji, w której działa nasze stowarzyszenie)

 

Networking, konsultacje branżowe, wymiana opinii, integracja środowiska

 1.  możliwość włączenia się w konsultacje merytoryczne w ramach Global Alliance for PR and Communication Management (międzynarodowej organizacji, w której działa PSPR)
 2.  networking w ramach ok. 15 spotkań w aktywnych grupach członkowskich regionalnych (Warszawa, Trójmiasto, Kraków, Wrocław)
 3.  rzecznicy prasowi - możliwość networkingu i dialogu w zamkniętej grupie Klubu Rzeczników PSPR (bardzo aktywna, duża grupa)
 4.  możliwość proponowania i realizowania projektów oraz aktywności własnych pod auspicjami PSPR, w tym w ramach Klubów Eksperckich (Klub Public Affairs, Klub Rzeczników Prasowych etc.)
 5.  możliwość networkingu, publikacji ogłoszeń, dialogu, wymiany know-how z wszystkimi członkami PSPR poprzez platformę Trello (zamknięta grupa)
 6.  pierwszeństwo lub wyłączność udziału członków w inicjatywach PSPR limitowanych płatnych / bezpłatnych (m.in. NOWOŚĆ - w przygotowaniu szkolenie dot. identyfikowania i zwalczania dezinformacji z perspektywy praktyka public relations)
 7.  możliwość udziału w wydarzeniach na styku biznes PR - nauka oraz szansa na prowadzenie szkoleń/warsztatów ze studentami 

 

Serdecznie zapraszamy do aktywności w PSPR w 2024 roku, a także zachęcamy do rekomendowania członkostwa w naszym stowarzyszeniu innym Koleżankom i Kolegom po fachu.

drukuj