PSPR partnerem szkolenia Rzeczpospolitej

PSPR partnerem szkolenia Rzeczpospolitej

Już 27 października odbędzie się szkolenie organizowane przez Rzeczpospolitą pod tytułem: „ESG w działaniach Prowca - jak zaplanować długofalową komunikację strategii ESG spójną z działaniami firmy?”. Uczestnicy szkolenia będą mieli okazję posłuchać ekspertów, także z PSPR, a nasze Stowarzyszenie otworzy szkolenie dedykowanym tematyce panelem dyskusyjnym.  

Debatę pod tytułem „Zarządzanie relacjami jako element ESG. Części wspólne i różnice” poprowadzi Mykhailo Krasiuk, członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, doradca ds. komunikacji z 17-letnim stażem, a udział w niej wezmą nasi członkowie: Gabriela Bar-Rutkowska, Communication & Corporate Responsibility Manager, Tchibo, Anna Kula, Kula PR Consulting, Maciej Krzysztoszek, rzecznik prasowy UNIQA Polska oraz Roksana Obuchowska, wiceprezeska Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Senior Global Communications Expert w Merck Group.

Prelekcję wygłosi też inna nasza członkini Mira Poręba.

Zagadnienia, które poruszą, oscylować będą wokół tematów związanych z PR-em i jego związkach z ESG. Wspólnie zastanowią się nad tym jak te dziedziny będą się integrować (lub nie), jakie różnice między nimi pozostaną niezmienne, oraz czy PR-owiec może być profesjonalnym specjalistą ESG i odwrotnie. Zaprezentowane zostaną także wzorcowe działania agencji lub działów PR, które z powodzeniem weszły w zakres ESG. 

Na szkolenie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką ESG, a dla jednego z naszych członków mamy wejściówkę na wydarzenie (czytajcie newslettery!).

Link do wydarzenia: ESG w działaniach PRowca - jak zaplanować długofalową komunikację strategii ESG spójną z działaniami firmy? 

drukuj