Transmisja Kongresu PR w Warszawie

Transmisja Kongresu PR w Warszawie

Transmisja Kongresu PR w Warszawie

 

W czwartek i piątek Rzeszów stanie się stolicą polskiego PR! Polskie Stowarzyszenie Public Relations jest patronem Kongresu Profesjonalistów Public Relations.Temat jego tegorocznej edycji brzmi: Marka w przestrzeni wirtualnej – interakcja, dialog, kryzys.

 

Duszą i głównodowodzacym wydarzenia jest członek honorowy PSPR, Dariusz Tworzydło. Na scenie będzie można także zobaczyć aż 12 osób z PSPR: Roksana Obuchowska, Beata Chądzyńska vel Radolińska, Marcin Herman, Maciej Krzysztoszek, Krzysztof Olszewski, Sebastian Bykowski, Magdalena Biedrzycka-Doliwa, Emilia Hahn, Jan Matysik, Anna Adamus-Matuszyńska, Stefan Augustyn i Rozalia Derewenda-Zasłona. Bardzo ważnym elementem Kongresu jest także networking - czasami jest to pierwsza okazja, aby poznać inne osoby ze Stowarzyszenia na żywo.

 

Nie mogę przyjechać do Rzeszowa - jak dołączyć?

Do osób, które zatrzymały w Warszawie sprawy służbowe lub osobiste zorganizowaliśmy specjalne wydarzenie towarzyszące Kongresowi. W czwartek, 21 września w samym centrum stolicy, przy ulicy Marszałkowskiej 126/134 w siedzibie firmy Newmark Polska, będziecie mogli obejrzeć w gronie PSPR-owców transmisję z Rzeszowa na żywo! Będzie to także okazja do networkingu i zjedzenia wspólnie lunchu. Dołącz do nas o dowolnej porze między 10:00 a 18:00.

 

Jeśli chcesz skorzystać z możliwości oglądania transmisji live w Warszawie, wypełnij formularz, który pomoże nam oszacować frekwencję wydarzenia:. TUTAJ

 

Pełna agenda wydarzenia znajduje się TUTAJ

 

Wszystkich obecnych zarówno na żywo, jak i online serdecznie zachęcamy do dzielenia się komentarzami na platformie X/twitter pod hashtagiem #KongresPR2023 lub tradycyjnie #KongresPR.

 

drukuj