PSPR partnerem "Śniadań public affairs & PR"

PSPR partnerem "Śniadań public affairs & PR"

Nasza organizacja, poprzez wewnętrzny Klub Public Affairs, stała się partnerem cyklicznych "Śniadań public affairs & PR" w stolicy. Projekt zainicjował Łukasz Zając, który od maja br. jest jednocześnie koordynatorem wspomnianego klubu. Najbliższe spotkanie już 15 czerwca.

- Format wydarzeń jest prosty. Zwyczajnie zasiadamy wspólnie do śniadania i dyskutujemy o public affairs oraz komunikacji. Zapraszamy ciekawych gości, zbieramy branżowe badania i newsy oraz organizujemy biznesowe wizyty studyjne np.do Brukseli czy do Berlina . Cieszę się, że mogę zaangażować w to przedsięwzięcie PSPR i mam nadzieję na skuteczne zainteresowanie nią członków stowarzyszenia - wyjaśnia Łukasz Zając.

 

"Śniadania" odpowiadają na potrzeby:

  • debaty wokół palących i aktualnych wyzwań w Polsce i na świecie
  • szczerej rozmowy wśród praktyków oraz osób wchodzących dopiero do zawodu
  • dzielenia się wiedzą, know-how i kontaktami
  • budowania wspólnoty zawodowej.

 

- Często tak bywa, że najlepsze pomysły to te najprostsze. Spotkania przy przysłowiowej kawie i rogaliku, że zmienną agendą i koniecznie z ciekawymi ludźmi o różnorodnym doświadczeniu. Takim wydarzeniem w zamyśle są "Śniadania PA&PR" i mogą okazać się cennym stałym elementem networkingu branżowych specjalistów, m.in. z naszego stowarzyszenia - przekonuje Żaneta Przybylska, wiceprezeska PSPR. 

 

Spotkania nie będą transmitowane online, ponieważ mają charakter kameralnych spotkań eksperckich w gronie zainteresowanych tą tematyką. Udział nie wiąże się z opłatami, a jedynie każdy uczestnik płaci za catering. W przypadku innych usług, stosowne informacje pojawią się z wyprzedzeniem. - Czego oczekujemy od uczestników? Zasadniczo liczmy, że każdy z uczestników wniesie swój aport. Wiedzę, pomysły, kontakty lub zaprosi kogoś jako gościa. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły. Razem będziemy współtworzyć serię tych spotkań - mówi Łukasz Zając.

 

Partnerzy cyklu:

Trend House - Impact Club Warsaw (https://trendhouse.org), Polskie Stowarzyszenie Public Relations

 

Terminy i miejsce:

Czwartki, godzina 9:00-10:00. Miejsce – ul. Chmielna 73 CIC Warsaw, 1 piętro. Wejście od strony Restauracji. Parking od strony al. Jerozolimskich.

 

15.06 Trend House

24.08 Trend House

28.09 Trend House

12.10 Trend House

 

Kontakt: l.z@lukaszzajac.com

Więcej na stronie: https://lukaszzajac.com/sniadania-public-affairs/

drukuj