PSPR partnerem drugich targów pracy i praktyk w PR „PRosto do PRacy”

PSPR partnerem drugich targów pracy i praktyk w PR „PRosto do PRacy”

Polskie Stowarzyszenie Public Realtions już po raz drugi jest partnerem targów pracy i praktyk „PRosto do Pracy” na Uniwersytecie Warszawskim. Targi są szansą dla studentek i studentów oraz absolwentów PR i kierunków pokrewnych. Uczestnicy i uczestniczki targów mogą wziąć udział w warsztatach prowadzonych również przez członków i członkinie PSPR.

Targi pracy i praktyk „PRosto do Pracy” odbywają się 6 czerwca 2023 roku na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Bednarskiej 2/4. Organizatorem wydarzenia jest Koło Naukowe Public Relations UW, którym opiekuje się członkini PSPR – dr Emilia Zakrzewska.

Wydarzenie jest dedykowane studentom i studentkom, absolwentkom i absolwentom ostatnich lat a także innym osobom zainteresowanym PR-em i marketingiem, które chcą zdobyć doświadczenie zawodowe w tych branżach.

Wśród tematów, które zostaną poruszone podczas targów, są m.in. kulisy koordynacji i prowadzenia kampanii społecznej, strategia komunikacji w obszarze służb bezpieczeństwa, warsztaty kryzysowe, personal branding, wykorzystanie LinkedIna w budowaniu marki osobistej oraz Twitter w kontekście Public Affairs – te ostatnie poprowadzi członek PSPR i koordynator klubu wewnętrznego Public Affairs Łukasz Zając.

Szczegółowe informacje o targach można z kolei znaleźć na Facebooku tutaj.

drukuj