Public relations w medycynie przedszpitalnej

Public relations w medycynie przedszpitalnej

Nordisk Trygghet, norweska inicjatywa promująca najwyższe standardy w ratownictwie medycznym zorganizowała specjalnym odcinek swojego programu na YouTube i Facebooku, w którym osoby z PSPR podzielą się swoim doświadczeniem w pracy w branży medycznej. Live odbędzie się 21 kwietnia o 19:00.

Zaproszenie do rozmowy przyjęli: Iwona Dziedzic-Gawryś - Head of PR/ rzeczniczka prasowa w ZnanyLekarz (Docplanner), dr Maria Buszman - ekspertka ds. komunikacji i doradztwa strategicznego. Prezeska Zarządu Buszman i Adam Stępka - rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi.
 
Prowadzący LIVE, Jacek Borowiak, ratownik medyczny z 10-letnim stażem i właściciel Nordisk Trygghet porozmawia z gośćmi czym tak naprawdę jest PR i w jaki sposób można wykorzystywać jego potencjał w medycynie przedszpitalnej. Zastanowimy się jak powinna być budowana definicja PR w kontekście medycyny stanów nagłych oraz na jakie najważniejsze kwestie należy zwrócić uwagę.
 
Widzowie dowiedzą się także jakie korzyści wynikają z budowania odpowiedniego systemu PR oraz jakie ew. niesie to z sobą ryzyko. Ze szczególnym uwzględnieniem postaw, które pomagać powinny ratownikom medycznym w budowaniu wizerunku oraz przekazywaniu tym samym odpowiednich informacji pacjentom, ich rodzinom i społeczeństwu.
 
Kto powinien być odpowiedzialny za PR w medycynie przedszpitalnej? Jakie rozwiązania są potrzebne, by osiągać zamierzone cele komunikacyjne? Na te i wiele innych pytań poszukamy odpowiedzi już w piątek 21 kwietnia o 19:00 na profilu FB i kanale Nordisk Trygghet na YouTube.
drukuj