Konferencja Invest Cuffs już 24-25 marca w Krakowie

Konferencja Invest Cuffs już 24-25 marca w Krakowie

PSPR objęło patronat nad dziewiątą edycją Invest Cuffs w Krakowie. Ta dwudniowa konferencja stała się największym tego typu wydarzeniem w Polsce. W stolicy Małopolski spotka się ponad 6000 osób, które wysłuchają 120 prelegentów. Nie zabraknie tematów związanych z public relations i investor relations. Wstęp jest bezpłatny.

Invest Cuffs to doroczne spotkanie zrzeszające branżę rynku inwestycyjnego – akcje, waluty, surowce, kryptowaluty, fundusze inwestycyjne. Jest to jedno z największych tego typu wydarzeń w Europie, które przyciąga ekspertów, przedstawicieli najważniejszych podmiotów w branży, klientów instytucjonalnych oraz detalicznych.

24-25 marca 2023 roku uczestnicy będą mogli wziąć udział w konferencji, targach, spotkać się z ekspertami inwestycyjnymi, wysłuchać prezentacji startupów. Invest Cuffs to również możliwość poznania ekspertów i entuzjastów rynków inwestycyjnych. 

Odbierz swój bilet na Invest Cuffs 2023

Aby wziąć udział w Invest Cuffs 2023 wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie https://investcuffs.pl/rejestracja/. Organizatorzy przygotowali ponadto dwa rodzaje płatnych biletów.

BIORĘ UDZIAŁ W INVEST CUFFS 2023

Targi rynku inwestycyjnego

Kongres Invest Cuffs 2023 to wyjątkowa okazja do zapoznania się z nowościami w ofercie brokerów oraz przedsiębiorstw ściśle związanych z rynkiem inwestycyjnym. Na trzech piętrach Krakowskiego Centrum Kongresowego znajdzie się 120 standów wystawowych domów brokerskich, banków, spółek giełdowych, rynkowych ekspertów oraz wytwórców ekskluzywnych produktów, idealnie uzupełniających profil skutecznego i zyskownego tradera czy inwestora. Podczas dziewiątej edycji uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą kilkudziesięciu wystawców – na wszystkich czeka seria prezentów oraz niespodzianek w trakcie trwania Targów.

 

Zobacz relację z poprzedniej edycji Invest Cuffs

albo zobacz foto-relację z Invest Cuffs 2022

Konkurs i Gala rozdania nagród

Invest Cuffs 2023 to jednak nie tylko targi i konferencja. Jak co roku, w trakcie tego wydarzenia odbędzie się także uroczysta Gala, w trakcie której uhonorowane zostaną osoby i podmioty, które w największym stopniu przyczyniły się do rozwoju świadomości inwestorów oraz budowania produktów i usług najwyższej jakości.

– Już dziewiąty rok z rzędu organizujemy konkurs, którego celem jest wyłonienie podmiotów i osób reprezentujących Polską i zagraniczną branżę inwestycyjną najsilniej przyczyniających się do jej ciągłego rozwoju. Do tej pory każda kolejna edycji plebiscytu i konferencji Invest Cuffs ustanawiała nowe rekordy pod względem frekwencji. W ubiegłym roku internauci oddali 121 498 głosów głosów. Mam nadzieję, że podobnie będzie i w tym roku – komentuje Marcin Wenus, prezes Fundacji Invest Cuffs – Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

W tegorocznej edycji konkursu, internauci wybiorą swoich faworytów w aż 22 kategoriach, w tym m.in.: Dom Maklerski 2022, Broker CFD 2022, Analityk Roku 2022, Influencer Rynku 2022.

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone w trakcie trwania Gali Invest Cuffs 2023, podczas której odbędzie się uroczysta ceremonia wręczenia nagród za rok 2022.

ic-2023-1200x900

drukuj