PSPR wręczy Nagrody "LWY PR" 2022

PSPR wręczy Nagrody "LWY PR" 2022

Zbliżająca się konferencja "PSPR Day" będzie okazją do wręczenia Lwów PR - Nagród Polskiego Public Relations. Trwają prace Kapituły, a werdykt zostanie ogłoszony 25 listopada w Warszawie. Tegorocznym novum jest integracja w jedną dwóch dotychczasowych nagród branżowych - Lwów PR i Łbów PR.

 

- Nasze laury reaktywowaliśmy po kilkuletniej przerwie w 2019 roku. Mierząc siły na zamiary były to dotąd wyłącznie "Łby PR" w celu uhonorowania kariery szczególnie zasłużonych osób dla polskiego public relations, a także jednostkowych, wybitnych osiągnięć mijającego roku. Podjęliśmy decyzję, że będziemy wręczać tę nagrodę jako historycznie bardziej różnorodne "Lwy PR", by w następnych latach stopniowo pod tym szyldem dokładać kolejne kategorie i rozbudowywać ten projekt. Możliwie odróżniając go od istniejących konkursów z definicji zorientowanych na ocenę kampanii - zapowiada Luiza Jurgiel-Żyła, prezeska PSPR.

 

Zgodnie z regulaminem, tegoroczny skład Kapituły Nagrody tworzą Rada Nadzorcza i Zarząd PSPR, a także jeden ze zdobywców laurów PSPR w poprzednich latach. W aktualnej edycji zaproszono do obrad Waldemara Rydzaka - prezesa Prelite PR oraz wykładowcę akademickiego, laureata "Lwów PR" w kategorii edukacja w 2012 r. Członkowie Kapituły rolę przewodniczącego powierzyli Cyprianowi Maciejewskiemu, wiceprezesowi Stowarzyszenia.

- Nagroda jest przyznawana w oparciu o merytoryczne obrady, argumentację i wzajemne przekonywanie. Bez oficjalnych nominacji czy punktowania czegokolwiek. Byłoby to bardzo trudne do zobiektywizowania w liczbach w przypadku porównywania dorobków życiowych poszczególnych osób. Mogę już zasygnalizować, że nasze dyskusje powędrowały w bardzo interesujących kierunkach - wyjaśnia Cyprian Maciejewski.

 

 

Skład Kapituły Nagrody "Lwy PR" w 2022 roku:

 

Laureat "Lwów PR" w 2012 r.

Waldemar Rydzak

Rada Nadzorcza PSPR

Maria Buszman, Anna Kiryjow-Radzka, Mateusz Witczyński, Michał Sobiło, Jan Matysik

Zarząd PSPR

Luiza Jurgiel-Żyła, Roksana Obuchowska, Żaneta Przybylska, Cyprian Maciejewski (przewodniczący Kapituły), Bartosz Milczarczyk

 

PSPR wręcza z przerwami nagrody branżowe od 2005 roku. W ostatnich latach laureatami zostali Ryszard Solski, Alma Kadragic czy Dariusz Tworzydło.

 

Więcej informacji na www.polskipr.pl.

 

Kontakt dla mediów

Zarząd PSPR

Zarząd PSPR

biuro@polskipr.pl