PSPR na scenie XXII Kongresu Profesjonalistów Public Relations

PSPR na scenie XXII Kongresu Profesjonalistów Public Relations

Rzeszowski Kongres to festiwal wymiany branżowych myśli i doświadczeń. W tym roku pożegnamy lato słuchając wystąpień aż 11 członków i członkiń PSPR. Tematem przewodnim spotkania będą technologie w komunikowaniu, cyberbezpieczeństwo, a także zmiany jakie następują w narzędziach wykorzystywanych przez specjalistów public relations. Wydarzenie odbędzie się 15-16 września br. w Hotelu Bristol w Rzeszowie. Zgłoszenia są przyjmowane do 2 września. PSPR jest partnerem wydarzenia.

Wystąpienia PSPR-owców

Organizatorem Kongresu Profesjonalistów Public Relations jest profesor Dariusz Tworzydło, członek honorowy PSPR, który otworzy pierwszy dzień wydarzenia. Część merytoryczną rozpocznie tradycyjnie Adam Łaszyn ze swoim „Subiektywnym rankingiem najciekawszych wydarzeń i zjawisk PR minionego roku”. Tradycją stały się także wystąpienia Sebastiana Bykowskiego z firmy PRESS-SERVICE Monitoring Mediów (członka wspierającego PSPR), który opowie o tym, jak technologie i analityka danych wpływają na pracę PR-owców.

KOLAŻ kongres 2022

Pierwszą debatę kongresową na temat synergii IT i PR poprowadzi Beata Łaszyn, natomiast druga pt. „Dezinformacja i sposoby jej zwalczania jako wyzwanie” odbędzie się pod wodzą Tomasza Kułakowskiego i Damiana Ziąber z klubu rzeczników prasowych PSPR. Po PSPR Day możemy się spodziewać niezłego show, bo duet byłych koordynatorów Klubu jest nie do zatrzymania. Wśród gości panelu zasiądą także członkinie klubu: dr Katarzyna Kopeć-Ziemczyk, Anna Kulbicka-Tondel i Karolina Łuczak.

Fake newsy są coraz poważniejszym zagrożeniem. Docierają do odbiorców niezwykle szybko. Bywa że wypierają prawdziwe informacje. Często są one bowiem od nich ciekawsze. Podczas Kongresu będziemy mówili o tym jak nieprawdziwe informacje kreują poglądy i opinie – mówi dr hab. Dariusz Tworzydło prof. UW.  

Pierwszego dnia kongresową scenę zaszczyci także Tomasz Popielawski z wystąpieniem: „Czas korzysta z technologii. O jej wpływie i roli w (r)ewolucji komunikacji”.

Czy da się przygotować firmę na cyberatak?

Kongres Profesjonalistów PR odpowiada na bieżące potrzeby słuchaczy, a także wyprzedza dyskusje branżowe. Trendem omawianym w drugim dniu Kongresu jest cyberbezpieczeństwo. PAP i PSPR przygotowały panel dyskusyjny, prowadzony przez Nell Przybylską, w czasie którego porozmawiamy o cyberbezpieczeństwie jako wyzwaniu dla procesów komunikacyjnych. W panelu zasiądą członkowie PSPR: Magda Partyka i Piotr Ślusarczyk i zaproszeni goście: płk dr Piotr Potejko, płk rez. dr Dariusz Kryszk, a także Łukasz Świerżewski, który przedstawi przed panelem wyniki najnowszego badania PAP na temat cyberbezpieczeństwa jako elementu skutecznego komunikowania z perspektywy dziennikarzy.

Wieczorne PR Wings i integracja

Rzeszów nieodłącznie kojarzy nam się z wieczornym networkingiem na imprezie, kiedy organizowaliśmy zabawy i imprezy charytatywne PSPR. Od zeszłego roku to czas zarezerwowany na emocje związane z ogłoszeniem zwycięzców konkursu PR Wings organizowanego przez Stowarzyszenia Agencji Public Relations. Do jury konkursu zaproszono dziesięcioro członków i członkiń Stowarzyszenia.

pspr1 (3)

Zgłoszenia na Kongres Profesjonalistów PR tylko do 2 września (zostały już tylko pojedyncze miejsca). Możliwe jest także wykupienie dostępu online do transmisji.

drukuj

Kontakt dla mediów

Ewa Michalska

Ewa Michalska
Office Manager

biuro@polskipr.pl
509841467