Majowa Akademia PRawdziwy PR o aktualnej i nietypowej sytuacji w branży

Majowa Akademia PRawdziwy PR o aktualnej i nietypowej sytuacji w branży

Wiosna 2022 roku to okres wyzwań. Agresja i wojna, kolejne (mikro)kryzysy wizerunkowe, nastroje społeczne i makroekonomia. To wszystko nie ułatwia zadania ludziom odpowiadającym za szeroko pojętą komunikację. Pułapek po drodze jest wiele, a ostatnie kilka miesięcy pokazuje nam, że nie każda marka radzi sobie z wyzwaniami, które, co tu dużo mówić, będą coraz większe. 

Sytuacja jest nietypowa i nieprzewidywalna, jak więc komunikować się, gdy tuż obok nas trwa wojna? Jak nie popaść w warwashing, jak nie dać nabrać się propagandzie i wszechobecnej dezinformacji? Jak pracować nad wizerunkiem, gdy emocje społeczne są bardzo wysokie, a sytuacja makroekonomiczna dodatkowo utrudnia dotarcie do grup docelowych, zajętych raczej troskami codziennego bytu?

Serdecznie zapraszamy już 19.05 o godzinie 17:30 na webinar: Wyzwania PR-owców wiosną 2022 - komunikowanie w czasach wojny i kryzysów z Karoliną Łuczak -  od początku kariery zawodowej zaangażowana w tematy komunikacyjne spółek z branży finansowej, rzeczniczka prasowa, odpowiedzialna także za pracę biura prasowego i komunikację wewnętrzną w Provident oraz Damianem Ziąberem - związany z szeroko pojętą komunikacją od 20 lat, były rzecznik prasowy Prudential Polska oraz PZU, obecnie na tym samym stanowisku w Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym. Aktywny członek Klubu Rzeczników Prasowych działającego w ramach Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, prelegent i uczestnik wielu branżowych wydarzeń.

Spotkanie online poprowadzi Dominika Durska, a transmisja (w pełni darmowa) będzie dostępna na platformie https://live.polskipr.pl/ dzięki netPR.pl oraz na profilu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.

Wydarzenie jest współorganizowane przez Koło Naukowe Public Relations Uniwersytetu Warszawskiego: miejsce zrzeszające studentów zainteresowanych branżą PR i wiążących z nią swoją przyszłość oraz Polskie Stowarzyszenie Public Relations: organizację zawodową działającą nieprzerwanie od 1994 roku i zrzeszającą specjalistów z branży. 

 

drukuj