"PSPR Day” 2021 już w listopadzie!

"PSPR Day” 2021 już w listopadzie!

Serdecznie zapraszamy na event dedykowany naszym Członkiniom i Członkom. W piątek, 19 listopada, w Warszawie spotkamy się podczas “PSPR Day” – konferencji Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. W programie prelekcje merytoryczne, debaty i prezentacje klubów eksperckich działających z powodzeniem w PSPR oraz blok wystąpień organizacji-członków wspierających. Gwoździem programu będzie uroczystość wręczenia Nagrody "Łeb PR" 2021. Wieczorem szykuje się impreza integracyjna i kolejna odsłona akcji #SolidarnośćPRowców dla Agnieszki Bednarczyk.

Ostatni PSPR Day odbył się w 2017 roku. Od tamtej pory w PSPR przybyło sporo nowych twarzy, a tematów wokół branży public relations również coraz więcej. W tym roku spotkanie ekspertek i ekspertów z branży będzie okazją do rozmowy m.in. o wyzwaniach rzeczników, zasadach współpracy z influencerami, public affairs, a także momentem refleksji nad modelem kształcenia profesjonalistek i profesjonalistów PR. Nie zabraknie praktycznych wskazówek dotyczących komunikacji B2B, rozmów o komunikacji wewnętrznej, czy personal PR. Szczegółowy program wydarzenia zostanie opublikowany w tym tygodniu.

Wieczorem spotkamy się na imprezie integracyjnej, na której będzie także okazja, aby pomóc Agnieszce Bednarczyk w ramach inicjatywy #SolidarnośćPRowców. Więcej o akcji i jej ubiegłorocznej odsłonie przeczytacie tutaj.

Szczególnym punktem programu będzie uroczystość wręczenia Nagrody "Łeb PR" 2021 i rozmowa z Laureatem lub Laureatką! „Łby PR” dedykowane są najbardziej zasłużonym postaciom w branży, które swoim dorobkiem lub nadzwyczajną inicjatywą przyczyniają się do pozytywnych i trwałych zmian w branży PR, inspirują jej członków do rozwoju i nadają kierunek przyszłości public relations w Polsce. Nagroda honoruje całokształt dokonań laureata lub też szczególne, wybitne osiągnięcie zawodowe lub akademickie w minionym roku o ważnym znaczeniu dla polskiego public relations. O dotychczasowych nagrodzonych dowiecie się tutaj.

PSPR Day już piątek, 19 listopada 2021 r., w Warszawie w Leonardo Royal Hotel przy ul. Grzybowskiej 45. Uczestnicy konferencji mogą skorzystać ze zniżki 12% na nocleg w tym hotelu. Przy rezerwacji należy podać hasło "PSPR Day". 

To będzie nasze święto! Spotkajmy się!

 

---

Rejestracja na wydarzenie odbędzie się w dwóch etapach:

Do 10 listopada - rejestracja tylko dla członków i członkiń PSPR - pierwszeństwo udziału (wstęp 50 zł netto) 

11-17 listopada - rejestracja otwarta przez stronę polskipr.pl (wstęp 200 zł netto)

Wydarzenie zostanie zorganizowane zgodnie z aktualnymi wytycznymi i obostrzeniami dot. pandemii COVID-19. Liczba uczestników również będzie ograniczona.

 

drukuj