Akademia PRawdziwy PR zaprasza na dyskusję o LinkedIn

Akademia PRawdziwy PR zaprasza na dyskusję o LinkedIn

Drugie jesienne spotkanie cyklu kieruje naszą uwagę na Linkedinowy networking. Czy staje się on niezbędny dla osób poszukujących pracy i chcących nawiązać nowe kontakty biznesowe? 

Coraz więcej firm prowadzi rekrutacje on-line i buduje swoją markę za pomocą social mediów. Wszystkim tym potrzebom próbuje sprostać portal LinkedIn zrzeszający ponad 770 milionów użytkowników.

Jak powinny wyglądać pierwsze kroki nowego użytkownika tego portalu? Czego powinno się wystrzegać przy prowadzeniu konta na LinkedInie? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy już 17 listopada o godzinie 18:00, a przewodnikiem po tajnikach LinkedIna będzie Marcin Janowski - CEO i PR Manager w agencji Space PR, ekspert ds. mediów społecznościowych i doświadczony szkoleniowiec z personal brandingu w social mediach i członek PSPR.

Spotkanie online poprowadzi Agata Nowotnik, a transmisja będzie dostępna na live.polskipr.pl dzięki netPR.pl oraz na profilu Facebook Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. 

Wydarzenie jest współorganizowane przez Polskie Stowarzyszenie Public Relations oraz  Koło Naukowe Public Relations Uniwersytetu Warszawskiego a partnerami są Stowarzyszenie Agencji Public Relations i netPR.pl  

Grafika: Anna Chlapek

drukuj