PSPR partnerem XXI Kongresu Profesjonalistów PR

PSPR partnerem XXI Kongresu Profesjonalistów PR

„Digital PR, hejt oraz zarządzanie kryzysem w sieci” to kluczowe tematy XXI Kongresu Profesjonalistów Public Relations. Już 16-17 września będziemy mieli okazję do wymiany doświadczeń w tym zakresie. Polskie Stowarzyszenie Public Relations jest po raz kolejny partnerem wydarzenia.

Kongres jest organizowany przez wydawnictwo i portal Newsline.pl i honorowego członka PSPR, Prezesa Zarządu Stowarzyszenia Agencji Public Relations dra hab. Dariusza Tworzydło. Na scenie będzie można zobaczyć wielu członków i wiele członkiń PSPR.

Inauguracyjna prelekcja Adama Łaszyna, Prezesa Zarządu agencji Alert Media Communications – jak co roku – będzie subiektywnym podsumowaniem najciekawszych wydarzeń, zjawisk lub trendów w naszej branży od poprzedniego Kongresu. To refleksja dotycząca minionego roku, ale i otwarte pole do dyskusji oraz debata o stanie i perspektywach dla branży public relations w Polsce. Na scenie stanie również Sebastian Bykowski, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Generalny PRESS-SERVICE Monitoring Mediów – członka wspierającego PSPR.

Kto jeszcze z PSPR znajdzie się na scenie Kongresu i o czym opowie?

Agnieszka Sobucka, Menedżer ds. Komunikacji i PR, Rzecznik Prasowy w Emitel S.A., opowie o 5G, masztach telekomunikacyjnych i o tym, jak komunikować rzeczy trudne. Przemysław Przybylski, Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik Prasowy Credit Agricole Bank Polska S.A., w wystąpieniu pt. „Po mapce do serca” opisze funkcjonalności Google My Business – nowoczesne narzędzie komunikacji w ramach Digital PR. Dominik Modrzejewski, PR Director, GOG.com omówi zarządzanie wizerunkiem w trakcie zmian zachodzących w organizacji. Wiedzą i doświadczeniem podzielą się również Anna Jadwiga Orzech, Dyrektorka Komunikacji Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Mieszko Sibilski, PR Manager i rzecznik prasowy Grupy Kapitałowej NEONET, Wojciech Jabczyński, Rzecznik Prasowy w Orange Polska. Lista prelegentów i prelegentek cały czas się wydłuża.

Podczas Kongresu Profesjonalistów Public Relations PSPR będzie miało także swój punkt w programie na czwartkowej imprezie wieczornej.

W tym roku podobnie jak w przypadku ubiegłorocznej edycji, organizatorzy zdecydowali się na realizację Kongresu w formule hybrydowej. Oznacza to, że goście będą mogli wybrać jedną z dwóch opcji uczestnictwa: stacjonarnie lub za pomocą transmisji live. Szczegóły na kongresprofesjonalistow.pl.

Dla członków i członkiń Stowarzyszenia specjalna promocyjna cena! Szczegóły znajdują się na trello członkowskim i u koordynatorek Kongresu Żanety Czyżniewskiej i Roksany Obuchowskiej-Waślickiej.

 

drukuj

Kontakt dla mediów

Żaneta Czyżniewska

Żaneta Czyżniewska

z.czyzniewska@polskipr.pl
660581782

Roksana Obuchowska-Waślicka

Roksana Obuchowska-Waślicka

r.obuchowska@polskipr.pl
603127967