Buduj relacje na GPW WallStreet 25

Buduj relacje na GPW WallStreet 25

W środę, 9 czerwca, startuje GPW WallStreet 25, największe spotkanie inwestorów indywidualnych w Polsce. Podczas trzech dni uczestnicy będą mogli wziąć udział online w licznych debatach i wykładach poświęconych sytuacji na rynku kapitałowym i w gospodarce, trendom i strategiom inwestycyjnych, a także spotkać się z przedstawicielami spółek giełdowych. Polskie Stowarzyszenie Public Relations zostało patronem wspierającym konferencji.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 9 – 11 czerwca w formule online, tak jak to miało miejsce w 2020 roku. Na uczestników czekać będą wykładowcy, praktycy, zarządzający funduszami, dziennikarze ekonomiczni, a także uznani eksperci giełdowi, którzy podzielą się swoją wiedzą i rynkowym doświadczeniem. Gośćmi specjalnymi nadchodzącej edycji są: Michał Szafrański, wieloletni dziennikarz, autor książek o finansach i twórca bloga „Jak Oszczędzać Pieniądze”, oraz Joe DiNapoli, znany trader z blisko 50-letnim doświadczeniem oraz twórca autorskich metod inwestycyjnych.

Wzorem poprzednich lat wydarzeniu towarzyszyć będzie Forum Akcjonariat, czyli prezentacje wybranych spółek giełdowych.

- Konferencja GPW WallStreet każdego roku cieszy się dużym zainteresowaniem inwestorów indywidualnych i to doskonała okazja dla emitentów do budowania dobrych relacji inwestorskich i zaprezentowania się od jak najlepszej strony – zauważa Maciej Krzysztoszek, koordynator Klubu investor relations w Polskim Stowarzyszeniu Public Relations. – Cieszymy się, że w tym roku dołączamy po raz pierwszy do grona partnerów wspierających i zachęcamy wszystkich naszych członków do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Jego program zapowiada się bardzo ciekawie – dodaje.

Tegoroczna edycja konferencji, podobnie jak w 2020 roku, została zaplanowana w formule zdalnej.

- Sytuacja związana z epidemią po raz kolejny sprawiła, że Konferencja GPW WallStreet odbędzie się online. Jednakże nasze zeszłoroczne doświadczenia pokazują, że on-line wcale nie znaczy gorzej, a w wielu przypadkach znacznie lepiej. Dość powiedzieć, że w listopadowej edycji WallStreetu wzięło udział ponad 11 000 inwestorów! Wierzę, że teraz na wiosnę spotkamy się w równie licznym gronie! – powiedział Jarosław Dominiak, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

Organizatorem GPW WallStreet 25 jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, największa organizacja inwestorska w Polsce, zrzeszająca ponad 16 tys. inwestorów. SII prowadzi działalność edukacyjną i analityczną, realizuje konferencje branżowe, wydaje e-czasopismo „Akcjonariusz”, a także przeprowadza od 18 lat Ogólnopolskie Badanie Inwestorów.

By wziąć udział w tegorocznej edycji, wystarczy zarejestrować się na stronie wydarzenia www.wallstreet.org.pl, gdzie dostępny jest szczegółowy program konferencji, a także formularz zgłoszeniowy. Udział w konferencji jest bezpłatny.

drukuj