O relacjach inwestorskich na Invest Cuffs 2021

O relacjach inwestorskich na Invest Cuffs 2021

Już 14 kwietnia rozpoczną się Konferencja i Targi Invest Cuffs, skierowane do uczestników rynku kapitałowego. Tegoroczna edycja odbędzie się w pełni zdalnie, a na jednym z wirtualnych stoisk czekać będzie Klub investor relations Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, które objęło patronat nad wydarzeniem. 

 

Siódma edycja Konferencji i Targów Invest Cuffs rozpocznie się 14 kwietnia i potrwa do 18 kwietnia 2021 roku. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w wykładach prowadzonych przez ponad 100 ekspertów z rynków akcji, walut, surowców, kryptowalut, funduszy inwestycyjnych, nieruchomości czy inwestycji alternatywnych. Jednym z tegorocznych gości będzie Jack Schwager, uznany ekspert w branży kontraktów terminowych i funduszy hedgingowych, a także autor licznych publikacji. Wśród prelegentów znajdziemy także Ludwika Sobolewskiego, byłego prezesa Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, a także Kamila Gemrę, członka PSPR i Klubu investor relations, który poprowadzi debatę o inwestowaniu.

 

Spotkaniom towarzyszyć będą wirtualne targi, na potrzeby których organizatorzy stworzyli wirtualne centrum kongresowe. Będzie ono podzielone na strefy ogólne i tematyczne, w tym te dedykowane giełdzie, blockchain, startupom, crowdfundingowi i mediom. W tej ostatniej swoje stanowisko będzie miało także Polskie Stowarzyszenie Public Relations.

 

– Konferencja Invest Cuffs to duże wydarzenie dla rynku kapitałowego i cieszymy się, że po raz pierwszy PSPR może wziąć w niej udział jako partner. To dobra okazja do spotkań i rozmów z przedstawicielami spółek giełdowych m.in. o ich planach rozwoju, czy o relacjach inwestorskich. Członków i członkinie naszego Stowarzyszenia, a także wszystkie osoby zainteresowane rynkiem kapitałowym, zachęcamy do odwiedzenia stoisk wystawców oraz do udziału w prelekcjach, bo lista gości tegorocznej edycji zapowiada się niezwykle interesująco – komentuje Maciej Krzysztoszek, koordynator Klubu inwestor relations Polskiego Stowarzyszenia PR.

 

- Przed nami siódma edycja konferencji i targów Invest Cuffs. Organizując to wydarzenie, od samego początku stawialiśmy na ciągły rozwój i podnoszenie poziomu całego eventu. By zapewnić uczestnikom tegorocznej edycji możliwość wysłuchania merytorycznych prelekcji na najwyższym poziomie w warunkach zdalnych, cały event wydłużony został do aż pięciu dni. Tym bardziej niezmiernie miło nam, że Polskie Stowarzyszenie PR zechciało objąć patronat medialny i wesprzeć nas w promocji tego wydarzenia. Mamy nadzieję, że to początek długiej i udanej współpracy, na której skorzystają inwestorzy indywidualni - wskazał Marcin Wenus, prezes Fundacji Invest Cuffs – Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

 

Konferencji i targom towarzyszy też konkurs, podczas którego zostaną wyłonione osoby i podmioty przyczyniające się w największym stopniu do rozwoju świadomości inwestorów oraz tworzące produkty i usługi najwyższej jakości. Kapituła składająca się z grona dziennikarzy i ekspertów branżowych, wybrała już grono finalistów, natomiast o tym, kto wygra, zdecydują internauci, którzy swój głos mogą oddać do 4 kwietnia w aż 21 kategoriach, m.in. analityk rynku 2020, najlepsza kampania edukacyjna, media rynku, dom maklerski czy spółka giełdowa. 

 

Szczegółowe informacje, formularz rejestracyjny, a także możliwość głosowania w konkursie, dostępne są na stronie wydarzenia www.investcuffs.pl. Rejestracja do udziału w wydarzeniu jest bezpłatna. 

 

drukuj