#COMMSTRANSFORMATION – Webinar na temat międzynarodowych trendów i transformacji w sektorze komunikacji

#COMMSTRANSFORMATION – Webinar na temat międzynarodowych trendów i transformacji w sektorze komunikacji

Global Alliance for Public Relations and Communication Management i COM-ENT – Communication &Enterprise (Francja) pragną zaprosić Cię na webinar poświęcony tematowi trendów i transformacji naszego sektora, integrując w temacie międzynarodową perspektywę. Webinar będzie streamowany na żywo w czwartek, 18 marca 2021 o 18:00 CET/17:00 GMT.

Générique

Przy (wirtualnym) stole zasiądą prezesi i przewodniczący sześciu europejskich organizacji do spraw komunikacji z Francji, Niemiec, Włoszech, Polski, Portugalii i Hiszpani. Zebrani będą dyskutować na temat przyszłości naszej branży.

Webinar monitorowany przez Silvia Arto, przewodniczącą Global Alliance’s European Regional Council i członkiem zarządu COM-ENT, będzie unikalną okazją do lepszego zrozumienia trendów i aktualnych problemów, które mocno wpływają na zawody w sektorze komunikacji i PR na całym świecie.

 

CommsTransformation 1

Globalne trendy i przemiany w komunikacji

Wzrastające znaczenie zrównoważonego rozwoju, odpowiedzialności i społecznej świadomości podkreśla wpływ naszej branży nie tylko na środowisko, ale również na tematy społeczne. Rozwój technologii i metod cyfrowych ma również niebagatelny wpływ na nasze zawody, ich znaczenie, miejsce w organizacjach i używane przez nas metody.

Sektory komunikacji i public relations są kluczowymi podmiotami reagującymi na obawy społeczności, a także mogą inicjować pozytywne zmiany w modelach biznesowych i organizacjach. Nasz sektor pozostaje funkcją wykonawczą, która może prowadzić długoterminowe strategie towarzyszące transformacji organizacyjnej, środowiskowej i społecznej: może zapewnić krótkoterminowe działania w celu zarządzania sytuacjami kryzysowymi i efektywnie wspierać codzienną działalność, będąc tym samym kluczowym elementem współpracy i wymiany informacji między wszystkimi interesantami. Dlatego uwzględnienie trendów zmieniających nasz zawód wspólnie w danym miesiącu zapewni członkom jasne rozwiązania i dobre przykłady, lepsze zrozumienie stojących przed nami wyzwań oraz wspólną dynamikę dostosowywania się do nowej normalności, napędzania do pozytywnych zmian i budowanie lepszej przyszłości.

Rejestracjahttps://app.livestorm.co/com-ent/tendances-et-transformations-internationales-de-la-communication?type=detailed

Silvia CommTransformation

 

 

 

 

 

 

 

 

 

drukuj