PSPR to Ludzie

PSPR to Ludzie

Siłą Polskiego Stowarzyszenia Public Relations są jego członkowie i członkinie. To akademicy, praktycy i eksperci z sektora prywatnego oraz publicznego z wieloletnim doświadczeniem, którzy swoją pasją do komunikacji chcą się dzielić i wspólnie pracować nad rozwojem branży public relations. Poznajcie ludzi PSPR i dowiedzcie się kto jest kim w polskim PR!

 

Nowa zakładka na stronie polskipr.pl jest zarazem wyszukiwarką osób, które należą do Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Niemal wszystkie biogramy zawierają link do profilu na portalu LinkedIN, dzięki czemu nawiązanie znajomości między osobami w Stowarzyszeniu jest jeszcze łatwiejsze. 

Rozwiązanie dostarczone przez netpr.pl umożliwia wyszukiwanie alfabetyczne członków, a także tworzy dla nich indywidualne wizytówki na stronie PSPR. W przyszłości zakładka będzie zawierać także archiwum biogramów członkowskich rozpoczynając od 2020 roku. 

- PSPR nie byłoby tak otwartym i sprzyjającym networkingowi miejscem, gdybyśmy nie mieli możliwości poznawania się zarówno tworząc wspólne projekty, jak i śledząc swoje kariery. Jestem zachwycony różnorodnością osób, które zdecydowały się dołączyć do PSPR. Mam nadzieję, ze grono to będzie sukcesywnie rosło, a kolejne po trello i wyszukiwarce będą nieformalne spotkania, dzięki czemu będziemy się nie tylko znać, wymieniać doświadczeniami, ale i przyjaźnić - mówi Bartek Milczarczyk, inicjator nowej funkcjonalności na stronie PSPR.

 

drukuj