PSPR patronem koła naukowego PR na Uniwersytecie Warszawskim

PSPR patronem koła naukowego PR na Uniwersytecie Warszawskim

PSPR zostało oficjalnym partnerem merytorycznym koła naukowego Public Relations przy Wydziale Dziennikarstwa Infromacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego. Opiekunem koła jest prof. UW Dariusz Tworzydło, członek honorowy PSPR oraz wieceprezes zarządu Emilia Zakrzewska. 

Głównym celem koła jest pogłębianie wiedzy z zakresu public relations, integracja środowiska studentów Wydziału Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz współpraca z osobami i instytucjami w zakresie zbierania informacji i wymiany doświadczeń w dziedzinie PR. 

"Celem PSPR zawsze była szerokopojęta edukacja na rzecz PR i bardzo cieszymy się, że możemy rozpocząć współpracę z kołem naukowym UW i szerzyć naszą misję wśród studentów, którzy chcą swoją przyszłość związać z branżą public relations - mówi Emilia Zakrzewska, wieceprezes PSPR i wykładowca UW. 

Koło Naukowe Public Relations to grupa studentów, których połączyła chęć wspólnego działania. "Choć wszyscy interesujemy się PR-em, to każdego z nas fascynują inne jego obszary. Od PR-u modowego, poprzez zagadnienia związane z marketingiem, po PR organizacji pozarządowych i media relations. Wszystko to postaramy się włączyć w działalność KNPR"-  podkreśla Szymon Dziewięcki, przewodniczący koła. 
 
Działalność koła można śledzić na facebooku i instagramie
drukuj

Kontakt dla mediów

Emilia Zakrzewska
Wiceprezes Zarządu

e.zakrzewska@polskipr.pl
+48602444959