PRaktycznie o Personal PR.Tajniki pracy menedżera gwiazd [relacja]

PRaktycznie o Personal PR.Tajniki pracy menedżera gwiazd [relacja]

Piewsze spotkanie klubu PSPR "Personal PR i PR Gwiazd" już za nami! Gościem specjalnym spotkania była Asia Sobesto, menedżerka Kayah i pracownik wytwórni fonograficznej Kayax. Podczas spotkania Asia podzieliła się z uczestnikami sekretami sukcesu Kayah, która na polskiej scenie biznesu obecna jest od ponad 30 lat i  utrzymuje pozycję liderki o niezachwianej marce osobistej.  

Spotkanie odbyło się w centrum Warszawy, w wyjątkowym miejscu jakim jest restauracja Znajomi Znajomych. Wydarzenie prowadziła wiceprezes PSPR Emilia Zakrzewska, a za oprawę artystyczną odpowiadała Anna Rumocka, członkini klubu.Wydarzenie wspierała także  Alina Stasiak, przewodnicząca klubu "Personal PR i PR Gwiazd" 

Uczestnicy mogli pytać obecną na spotkaniu Asię Sobestą o sekrety budowania marki Kayah, o sposoby zarządzania marką Kayah i Kayah, a także jak gwiazda radzi są z hejtem w internecie. Nie zabrakło także pytań o dzisiejszą rolę menedżera gwiazd i tego czy to jest obecnie opłacalny zawód. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyły się kwestie kondycji branży muzycznej, nowych gwiazd i przyszłości tej branży. 

W spotkaniu wzięły udział osoby związane z agencjami PR, doradcy PR oraz studenci Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Biologii UW. Dla wylosowanych uczestników spotkania czekała nagroda - książka " Z odwagą w nieznane", a wszyscy goście otrzymali od wydawnictwa MT Biznes kupony uprawniające do 30% rabatu przy zakupach dokonanych na stronie wydawnictwa. 

"PRaktycznie o personal PR" to cykl spotkań z managerami gwiazd oraz osobami, które pracują z politykami i liderami biznesu. Celem cyklu jest edukacja oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w zakresie kreowania wizerunku i budowania marki osobistej osób publicznych oraz osób związanych z biznesem, a także integracja i networking osób zainteresowanych tematem personal PR.

drukuj