Media Leaders na Śląsku - specjalna pula wejściówek dla PSPR

Media Leaders na Śląsku - specjalna pula wejściówek dla PSPR

25 czerwca, we wtorek w godzinach 12:00-14:00 na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się kolejna edycja Media Leaders, inicjatywy Piotra Zielińskiego, wydawcy Dzień Dobry TVN. Spotkanie zorganizuje agencja Icon Strategies. Polskie Stowarzyszenie Public Relations jest partnerem wydarzenia.

MediaLeaders to inicjatywa pro bono powołana do życia przez Piotra Zielińskiego, wydawcę Dzień Dobry TVN. Podczas spotkań Piotr Zieliński przybliża specjalistom ds. komunikacji tajniki współpracy z redakcjami telewizyjnymi, na przykładzie pracy TVN. 

Spotkanie jest bezpłatne, jednak liczba miejsc ograniczona jest do 30, z czego dziesięć miejsc przeznaczonych jest dla członków Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy dla cżłonków: rejestracja@polskipr.pl 


Dotychczas spotkania Media Leaders odbywały się w Warszawie i Krakowie. Wzięło w nich udział łącznie ponad 300 specjalistów ds. komunikacji.
Za organizację spotkania odpowiada członek Rady Nadzorczej PSPR, Michał Sobiło i jego zespół z agencji Icon Strategies. Gospodarzem spotkania jest Stadion Śląski. Patronat nad całym cyklem spotkań MediaLeaders sprawuje Polskie Stowarzyszenie Public Relations.

Wiecej informacji:

Strona wydarzenia

Profil MediaLeaders na Facebooku

Grupa MediaLeaders Know&How na LinkedIn

drukuj

Kontakt dla mediów

Ewa Michalska

Ewa Michalska
Office Manager

biuro@polskipr.pl
509841467