Przez cały dzień PRawdziwie o PR - czyli PR Silesia Day w Katowicach

Przez cały dzień PRawdziwie o PR - czyli PR Silesia Day w Katowicach

Jeżeli jesteś specjalistą w branży Public Relations to nie może Cię zabraknąć w środę 22 maja 2019 r. podczas konferencji zorganizowanej przez śląski oddział PSPR z okazji 25-lecia Polskiego Stowarzyszenia Public Relations oraz 20-lecia studenckiego Międzywydziałowego Stowarzyszenia Dziennikarzy MOSTY. Wydarzenie odbędzie się w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego – w Auli im. Kazimierza Lepszego przy ul. Bankowej 12 w Katowicach. Start o godzinie 9.00

 

Co w programie PR SILESIA DAY?

Podczas konferencji będzie można poznać zasady PRawdziwego PR-u w pigułce, a przedstawią je eksperci ze Śląska: członkowie zarządu oddziału i eksperci oddziału, a także ceniony w świecie mediów red. Marek Czyż.

 

Jak przygotować strategię i reagować na kryzysy - o tym opowie dr Krystian Dudek, właściciel Instytutu Publico, przewodniczący oddziału śląskiego. O tym jak sprawić, by o projekcie napisały ogólnopolskie media i nie zapłacić za to złotówki, czyli o crowdfunding, który skupia wokół produktów i pomysłów ludzi powiedzą Ewa Stępniewicz i Barbara Kaźmierczak z firmy VIS Media. W jaki sposób prowadzić komunikację społeczną w małej gminie i przy małym budżecie zdradzi Marek Gajda, rzecznik prasowy urzędu miejskiego w Radlinie. Tajniki dziennikarstwa od kuchni i sposoby wykorzystania mediów dla dobra marki pokaże Agata Kalafarska-Winkler, właścicielka firmy 5PR. O wielkich liczbach i interesie jednostki czyli budowaniu marki i zaufania do ZUS opowie Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego. Próbę obrony klasycznego dziennikarstwa oraz pokazanie podobieństw i różnić między PR i działaniami influencerów podejmie red. Marek Czyż, dziennikarz telewizyjny z 25-letnim doświadczeniem.

 

- Cieszymy się, że PSPR będzie miał w Katowicach swój jubileusz i merytoryczną konferencję, zapowiedzianą i oczekiwaną przez naszych członków. Zapraszamy wszystkich do udziału i zakładamy, że będzie to pierwsza z cyklu konferencji PR SILESIA DAY - podsumowuje dr Krystian Dudek, szef śląskiego oddziału PSPR.

 

Podczas konferencji obie organizacje PSPR Śląsk oraz MOSTY podpiszą porozumienie o współpracy, a także przedstawią swoje plany działania. Tym samym uczestnicy dowiedzą się o najbliższych aktywnościach naszego śląskiego oddziału.

 

Patronami wydarzenia jest Redakcja PROTO.pl oraz Instytut Monitorowania Mediów, który dla uczestników przygotował zestawy materiałów merytorycznych i gadżetów.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny. Szczegółowy program wydarzenia można znaleźć tutaj:

https://www.facebook.com/events/2673521096009025/

Rejestracja uczestników - pod adresem mailowym:  msd.mosty.us@gmail.com lub Krystian Dudek: 502 852 042

O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Relację z wydarzenia przedstawimy w kolejnym newsletterze.