Kongres Profesjonalistów PR 2019 - podsumowanie PSPR

Kongres Profesjonalistów PR 2019 - podsumowanie PSPR

XIX Kongres Profesjonalistów PR w Rzeszowie dobiegł końca. Polskie Stowarzyszenie Public Relations było partnerem wydarzenia, a w tym roku mieliśmy jeszcze dodatkowo przywilej zaznaczenia jubileuszu naszej organizacji.

Jak mówi Prezeska PSPR, Luiza Jurgiel-Żyła: "Kongres PR to dla nas niezwykła okazja do tego, aby porozmawiać z profesjonalistami z branży, zderzyć pomysły PSPR z potrzebami PR-owców i złapać jeszcze więcej energii na kolejne działania." 

W wydarzeniu uczestniczył co dziesiąty czlonek PSPR. Zarząd PSPR reprezentowała Agnieszka Bednarczyk, która na Kongres jeździ od 2012 roku, dzięki czemu ma szeroką perspektywę na to, co zmieniało się w rzeszowskiej PR-owej uczcie na przestrzeni lat.

Na scenie poza prezesami honorowymi PSPR: Szymonem Sikorskim i Dariuszem Tworzydło, organizatorem wydarzenia, wystąpił Adam Łaszyn, który tym razem poddał refleksji ostatni rok w PR w jedynie siedmiu, ale bardzo znaczących i gorzkich punktach. Na koniec przenieśliśmy się w czasie i posłuchaliśmy mądrych słów Andrzeja Stolarczyka, przyjaciela PSPR i prekursora public relations w Polsce, którego pożegnaliśmy w lutym tego roku.

W drugim dniu kongresu poznaliśmy wyniki badań nad etyką zlecone przez Społeczny Zespół Ekspertów PR, a prezeska PSPR, Luiza Jurgiel-Żyła wraz z czołowymi akademikami i prezesem ZFPR Grzegorzem Szczepańskim zasiadła w panelu dyskusyjnym na temat nowej definicji public relations.

PSPR zapewniało także rozrywkę i fotoreportaż z wieczornej imprezy integracyjnej. Zaproponowana przez klub komunikacji wewnętrznej zabawa w branżowe Bingo wywołała na sali sporo emocji, ale była też momentem refleksji nad tym co mówią o PR-owcach media, współpracownicy, klienci, a nawet najbliżsi. Pełna galeria zdjęć z imprezy wieczornej dostępna jest na naszej stronie na Facebooku.

drukuj