Nowa office manager

Nowa office manager

Od 16 marca biurem PSPR opiekuje się Ewa Michalska, właścicielka EM – wirtualna asystentka.

Współpracuje z firmami pomagając im w prowadzeniu biznesu na różnych płaszczyznach. Przez wiele lat była dziennikarką TVN24 i redaktorem Działu o Innowacjach w Pulsie Biznesu. Organizatorka wielu konferencji i szkoleń artystycznych, komercyjnych i naukowych. Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Śląskim oraz kierunek Communication et Médias na francuskim Université de Toulouse – Le Mirail. 

Ewa będzie prowadziła sprawy organizacyjne PSPR i media relations, będzie także wsparciem dla członków przy realizacji projektów.

Zarząd PSPR dziękuje Justynie Szreter za rzetelną pracę i ogromną pomoc stowarzyszeniu. Justyna zostaje w PSPR, więc mamy nadzieję na dalszą współpracę przy projektach.

Polskie Stowarzyszenie Public Relations (PSPR) jest pierwszą i najstarszą samorządową organizacją zawodową tej branży w Polsce istniejącą od 1994 roku. Zrzesza ona pracowników działów PR w firmach, samorządach i administracji publicznej, wykładowców wyższych uczelni oraz pracowników agencji PR. PSPR prowadzi szeroką i różnorodną działalność popularyzatorską i edukacyjną dotyczącą PR poprzez inicjowanie i współorganizację konferencji i seminariów, prowadzenie szkoleń specjalistycznych, wspieranie przedsięwzięć sprzyjających wymianie informacji i doświadczeń z zakresu PR oraz wyznaczanie standardów zawodowych.

drukuj

Kontakt dla mediów

Nowa office manager

Ewa Michalska
Office Manager

biuro@polskipr.pl
509841467