Nowa office manager

Nowa office manager

Od 16 marca biurem PSPR opiekuje się Ewa Michalska, właścicielka firmy Ewa Michalska Brand PR oraz Marketing Biznesu.

EWA_011.jpg

Współpracuje z firmami pomagając im w prowadzeniu biznesu na różnych płaszczyznach. Przez wiele lat była dziennikarką TVN24 i redaktorem Działu o Innowacjach w Pulsie Biznesu. Organizatorka wielu konferencji i szkoleń artystycznych, komercyjnych i naukowych. Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Śląskim oraz kierunek Communication et Médias na francuskim Université de Toulouse – Le Mirail. 

Ewa będzie prowadziła sprawy organizacyjne PSPR i media relations, będzie także wsparciem dla członków przy realizacji projektów.

Zarząd PSPR dziękuje Justynie Szreter za rzetelną pracę i ogromną pomoc stowarzyszeniu. Justyna zostaje w PSPR, więc mamy nadzieję na dalszą współpracę przy projektach.

 

Serwis komputerowy Mikołów,  Stomatologia zielonki, Dredy Rotterdam,  Prawnik rozwodowy Śląsk, Strony internetowe dla firm, Darmowe szkolenia na Śląsku

Polskie Stowarzyszenie Public Relations (PSPR) jest pierwszą i najstarszą samorządową organizacją zawodową tej branży w Polsce istniejącą od 1994 roku. Zrzesza ona pracowników działów PR w firmach, samorządach i administracji publicznej, wykładowców wyższych uczelni oraz pracowników agencji PR. PSPR prowadzi szeroką i różnorodną działalność popularyzatorską i edukacyjną dotyczącą PR poprzez inicjowanie i współorganizację konferencji i seminariów, prowadzenie szkoleń specjalistycznych, wspieranie przedsięwzięć sprzyjających wymianie informacji i doświadczeń z zakresu PR oraz wyznaczanie standardów zawodowych.

drukuj

Kontakt dla mediów

Ewa Michalska

Ewa Michalska
Office Manager

biuro@polskipr.pl