Zaproszenie do programu EuroFirma

Zapraszamy do udziału w otwartym programie EuroFirma. Proponujemy, by przygotowali Państwo dla swoich współpracowników programy informacyjne o integracji Polski z Unią Europejską. Uważamy, iż celem naszych wspólnych działań jako specjalistów od komunikacji jest jasna i zrozumiała informacja o przystąpieniu Polski do struktur unijnych.

 

Część przedsiębiorstw już ma takie programy informacyjne. Do referendum, które odbędzie się w czerwcu 2003 roku, mamy jeszcze dość czasu, by przekazać współpracownikom podstawowe informacje: o tym, co zmieni się w ich pracy, o sytuacji pracowników w krajach Unii, o sprawach zawodowych i innych związanych z integracją europejską.

 

Jeśli interesuje Państwa nasz program EuroFirma, proponujemy, byście przysyłali Państwo do nas opracowane przez siebie programy. Wystarczy krótki opis celów, zastosowanych mediów i planowanych przekazów, a w przyszłości także osiągniętych efektów. Najciekawsze programy opublikujemy w serwisie internetowym PSPR oraz na stronach InternetPR.

 

Zależy nam na utrzymaniu z Państwem kontaktu w trakcie trwania programu EuroFirma. Dlatego oddajemy do Państwa dyspozycji redagowaną przez nas sekcję \"EuroFirma\" w serwisie internetowym Komisji Europejskiej Stowarzyszenia (http://kepspr.w.interia.pl oraz http://www.pspr.org.pl/main/komisje.html). Za jej pośrednictwem dajemy Państwu dostęp do bogatych i rzetelnych źródeł, które można wykorzystać przy tworzeniu programów informacyjnych o integracji europejskiej. Innym narzędziem wspierającym EuroFirmę będzie lista dyskusyjna.

 

Chcemy, by program EuroFirma przyczynił się do polepszenia wiedzy Polaków o integracji z Unią Europejską. Ufamy, że zależy Państwu na tym tak samo, jak nam. Zapraszamy więc do udziału w programie EuroFirma.

Polskie Stowarzyszenie Public Relations (PSPR) jest samorządową organizacją zawodową wyższej użyteczności publicznej, istniejącą od 1994 roku. Liczy około 180 członków będących pracownikami lub właścicielami agencji Public Relations, pracownikami działów PR w organizacjach gospodarczych, samorządowych i w administracji oraz wykładowcami wyższych uczelni. W 1996 roku PSPR zostało przyjęte w poczet CERP (Confédération Européenne des Relations Publiques), europejskiej organizacji grupującej narodowe stowarzyszenia PR.

drukuj