Beata Chądzyńska vel Radolińska

Beata Chądzyńska

Rok członkostwa: 2022
Województwo: Mazowieckie


Menadżerka z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i realizowaniu strategii PR dla globalnej marki.

W pracy ekspertki PR wykorzystuje niemal 20-letnie doświadczenie dziennikarskie i menadżerskie zdobyte w pracy w wiodących mediach. Posiada wysokie kompetencje w prowadzeniu kampanii produktowych i wizerunkowych, w zarządzaniu zespołami, budowaniu media relations i realizowaniu partnerstw biznesowych. 

Przez ostatnie 5 lat związana z Huawei CBG Polska, gdzie do marca 2022 roku jako Senior PR Manager odpowiadała za komunikację marki i jej produktów. Przed Huawei, przez prawie 2 lata pracowała dla jednego z kluczowych klientów agencji First PR. Wcześniej przez kilkanaście lat związana była z Grupą TVN, początkowo jako reporterka i wydawczyni w redakcji ekonomicznej TVN24, w kolejnych latach jako wicedyrektorka ds. informacji biznesowych TVN. Współtworzyła kanał TVN CNBC, gdzie pełniła rolę zastępczyni redaktora naczelnego.

Mówi o sobie, że jest „człowiekiem zawodu, nie konkretnej branży”. Z uwagą śledzi trendy w komunikacji marketingowej i zmiany zachodzące w mediach. Prywatnie – pasjonatka domowych wypieków