Ivetta Biały

DSC 8045 (2)

Rok członkostwa: 2022
Województwo: Mazowieckie


Manager public relations z doświadczeniem i osiągnięciami w obszarach: corporate PR i strategie, komunikacja kryzysowa, issue management, copywriting, marketing polityczny; trener i wykładowca (UW). Obecnie na pionierskiej flance przeciw pedofilii. 
Doświadczenie zawodowe od 20 lat: administracja publiczna różnych szczebli, służby mundurowe, academia, biznes mały i korpo, zwł. energetyka, środowiska prawnicze i finansowe - w agencjach public relations i public affairs. Pracowała też przy kampaniach wyborczych. Przez 7 lat odpowiadała za politykę informacyjną administracji rządowej (wojewoda, służby zespolone) i urzędu (do 1400 osób) w największym województwie, w sercu Polski. Absolwentka summa cum laude m.in. MMiPR UW na b. WDiNP i studium ekonomicznego KSAP & NBP.
 
"Byłam twarzą powodzi" 2010, cywilny ekspert zarządzania komunikacją kryzysową (w tym katastrofy) - nominowana do Złotych Spinaczy 2010 w tej kategorii, laureatka Protona jako rzecznik prasowa, autorka chętnie modyfikowanego hasła "tlenek węgla - cichy zabójca". Lubi współpracować interdyscyplinarnie i dzielić się wiedzą - "umiem kontent i zawsze coś wypatrzę :)".
 
Motto: ciekawość to pierwszy stopień do... drugiego stopnia...