Dr Maria Buszman

Maria Buszman.jpg

Rok członkostwa: 2020
Województwo: Śląskie
Rola: Rada nadzorcza


Wspiera w rozwoju firmy, instytucje i osoby poprzez doskonalenie ich działań w zakresie komunikacji, PR i promocji. Pomaga w sytuacjach zmian, trudnych i kryzysowych. Jest prezes Buszman. Komunikacja Doradztwo Badania Strategie oraz wykładowczynią uczelni. Wiceprzewodnicząca Rady Nadzorczej Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.

Od 2001 roku doradza, szkoli, przygotowuje analizy i badania, strategie i plany. Pracuje autorską metodą Buszman Development. Specjalizuje się w komunikacji w sytuacjach zmian, trudnych i kryzysowych np. audyty, przygotowanie strategii, restrukturyzacja, działalność związków zawodowych, a także w kontakcie z kluczowymi grupami otoczenia, w tym z pracownikami, budowaniu wizerunku osób oraz wystąpieniach publicznych i tworzeniu przekazów perswazyjnych.

Zrealizowała ponad 600 projektów i 4000 godz. szkoleniowych. To autorka publikacji i prelegentka konferencji, laureatka i jurorka prestiżowych nagród PR i biznesowych. To także jedna z 50 najbardziej wpływowych kobiet woj. śląskiego - Ranking „Dziennik Zachodni”. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, działa z energią i zaangażowaniem, skutecznie i efektywnie.