Goście PSPR DAY

 

Szymon Chrostowski

Szymon Chrostowski

Przewodniczący Grupy Sterującej All.Can Poland

Prezes Zarządu Fundacji „Wygrajmy Zdrowie”

 

Członek Międzynarodowej Grupy Sterującej All.Can. Od 2013 jest również ekspertem ds. immuno-onkologii przy Parlamencie Europejskim. Od 16 lat działa społecznie w obszarze profilaktyki i edukacji onkologicznej. Od ponad 2004 roku jest założycielem i honorowym prezesem Fundacji Wygrajmy Zdrowie. Pełnił funkcję prezesa w Polsce: Polskiej Koalicji Pacjentów Onkologicznych, w Europie: Member of the Board European Cancer Patient Coalition. W 2012 roku powołał Koalicję Walki z Bólem „Wygrajmy z Bólem”, w ramach której opracowano standardy leczenia bólu nowotworowego w Polsce.

W 2013 roku powołał Obywatelskie Porozumienie na rzecz Onkologii, którego celem była ocena funkcjonowania Narodowego Programu Zwalczania Chorób Nowotworowych. W ramach Porozumienia współtworzył Pacjencką Strategii dla Onkologii na lata 2015 – 2025 oraz rozwiązania pro-pacjenckie do pakietu onkologicznego m.in. karty pacjenta onkologicznego, zniesienia limitów, koordynatora pacjenta oraz konsylia. W styczniu 2015 zaangażował najważniejsze towarzystwa naukowe onkologiczne w Polsce do wspólnego wypracowania rekomendacji do Narodowego Programu Zwalczana Chorób Nowotworowych. Uhonorowany nagrodą Św. Kamila w 2013 roku za wieloletnią edukację w dziedzinie onkologii i dotychczasowe osiągnięcia Fundacji: uhonorowany nagrodą Złoty Otis 2013. Honorowy Wągrowczanin Roku 2015, Nagroda Optimus 2017 od Pracodawców RP, Nagroda Lider Ochrony Zdrowia 2018.

Maria Gorecka mamy gadzety

Maria Górecka

Autorka bloga Mamy Gadżety

Prowadzi jeden z najpopularniejszych specjalistycznych blogów dla rodziców. Współpracowała z wieloma markami z Polski i ze świata, ma na swoim koncie praktycznie każdy rodzaj współpracy od testów produktów, przez afiliację aż po udział w największych targach produktów dla dzieci.
Ekspert branży parentingowej.

Prywatnie mama Franka, Lili, Heli i Feli.

linkedin-icon48.pngMaria Górecka

Wojciech Iwaniuk

Wojciech Iwaniuk

Założyciel i Prezes Zarządu spółki InnerValue, jednej z największych agencji relacji inwestorskich w Polsce.

Członek Zarządu notowanej na warszawskiej giełdzie Grupy INC S.A., która prowadzi obecnie jedną z najaktywniejszych platform, bazujących na idei crowdinvestingu – CrowdConnect.pl. InnerValue działając w ścisłej współpracy z INC, przeprowadza najwięcej takich kampanii w całej Polsce. Specjalista w tworzeniu strategii komunikacyjnych oraz doradztwie inwestycyjnym. Współpracował z kilkudziesięcioma spółkami z warszawskiej giełdy, w tym wchodzącymi w skład WIG20. Uczestniczył w największych transakcjach giełdowych ostatnich lat. W 2014 roku nadzorował nagrodzoną Złotym Spinaczem kampanię komunikacji Oferty Pierwotnej Akcji spółki LiveChat Software S.A. oraz kampanię komunikacji SPO Selvita S.A. (Złoty Spinacz 2015). W 2020 r. został laureatem konkursu „Młode Gwiazdy Rynku Finansowego", organizowanego przez Parkiet oraz Związek Maklerów i Doradców.

W swojej karierze współpracował z największymi spółkami technologicznymi w Polsce, takim jak CD PROJEKT, Selvita, LiveChat czy Ten Square Games. Zasiadał w wielu radach nadzorczych. Obecnie jest członkiem rady nadzorczej spółki Play2Chill z Grupy PlayWay, Skinwallet S.A, Scansoft S.A., True Games S.A., Gamivo S.A., Movie Games Mobile S.A. i wielu innych.

Posiada wykształcenie wyższe. Studiował politologię na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Przez kilka lat pracował jako dziennikarz giełdowy w Rzeczpospolitej i Gazecie Giełdy Parkiet. Karierę w mediach zaczynał w redakcji Gazety Prawnej, w której odpowiedzialny był za rynek kapitałowy i nieruchomości.

1malgorzata karwicka

Małgorzata Karwicka

Team Leader w Planet Partners

 

Swoją drogę zawodową rozpoczynała w radiu i telewizji. Od blisko 10 lat tworzy i wdraża projekty komunikacyjne w obszarach B2B oraz B2C, głównie dla firm technologicznych i lifestylowych. Z Planet Partners jest związana od 2017 roku, obecnie zarządza pracą kilkunastoosobowego zespołu.

 

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, z wykształcenia specjalistka komunikacji społecznej, dziennikarka i socjolożka.

Filip Lukaszewicz

Filip Łukaszewicz

Adwokat

Filip specjalizuje się w polskich i unijnych zagadnieniach legislacyjnych i regulacyjnych. Bierze udział w procesie tworzenia prawa, tworzy i opiniuje projekty ustaw i ich nowelizacji. Opracowuje, wdraża i zarządza strategiami legislacyjnymi i działaniami regulacyjnymi.

Doradza międzynarodowym klientom, stowarzyszeniom branżowym i czołowym podmiotom z sektora transportowego,
e-commerce oraz nowych technologii.

Ewa Kropielnicka

Ewa Molenda-Kropielnicka

Radca prawny
Kancelaria Kropielnicka

Jest tam, gdzie trzeba zadbać, aby komunikacja marketingowa była bezpieczna prawnie. Specjalizuje się w prawie marketingu internetowego. Jej klientami są m.in. agencje interaktywne i performance, agencje eventowe, firmy z branży IT i e-commerce. Doświadczenie zawodowe zdobywała jako prawnik wewnętrzny w jednej z największych w Polsce grup mediowych, w kancelariach specjalizujących się w prawie mediów&reklamy oraz kancelarii działającej w ramach jednej z firm Big4. Prowadzi szkolenia z prawnych aspektów współpracy z influencerami, czy zasad prowadzenia bezpiecznego prawnie marketingu w social mediach. Prywatnie pasjonatka urbanistyki.

linkedin-icon48.pngEwa Molenda-Kropielnicka

Matylda Zielonka Buszman Komunikacja

Matylda Zielonka

Specjalistka ds. PR w firmie doradczej Buszman. Komunikacja Doradztwo Badania Strategie.

Pracując tam wspiera w rozwoju firmy, instytucje oraz osoby, doskonaląc ich działania w zakresie komunikacji, PR i promocji.

 

Jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W Buszman. Komunikacja zajmuje się projektami w zakresie marki osobistej, komunikacji i promocji w Internecie, relacji z mediami. Z zaangażowaniem i pozytywną energią wspiera także rozwój Buszman. Komunikacja. Jest niezwykle skuteczna a dzięki Jej działaniom wszystko cele osiągane są szybciej i z uśmiechem na twarzy.