Ludzie PSPR 

Anna Stypa

anna stypa

Rok członkostwa: 2023
Województwo: Mazowieckie


Specjalistka ds. komunikacji i PR, która swoje ponad 12-letnie doświadczenie zdobywała w Sejmie i renomowanych agencjach PR w Warszawie.
Absolwentka politologii i prawa na Uniwersytecie Śląskim, gdzie łącząc zagadnienia dwóch katedr (prawa pracy i prawa samorządu terytorialnego) obroniła z wyróżnieniem pracę dyplomową poruszającą specyfikę zatrudnienia w polskim samorządzie. Dodatkowo obecnie realizuje studia Executive MBA w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk oraz przygotowuje pracę nt. roli komunikacji w skutecznym zarządzaniu marką osobistą. 
W swojej dotychczasowej karierze współpracowała m.in. z dużymi spółkami z sektora: mediów, FMCG, beauty, kultury oraz sportu. Obecnie prowadzi własną działalność doradczą, specjalizując się w komunikacji korporacyjnej, kryzysowej i personal brandingu. Jej pasją jest komunikacja polityczna. W lutym 2023 roku objęła dodatkowo funkcję dyrektora ds. komunikacji i PR w jednej z renomowanych sieci klinik stomatologii i medycyny estetycznej w woj. podlaskim.