Ludzie PSPR 

Joanna Zalewska

IMG 8309

Rok członkostwa: 2021
Województwo: Mazowieckie


Obecnie związana z branżą technologiczną. Autorka wielu projektów edukacyjnych i kampanii mających wpływ na budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Absolwentka wydziału politologii oraz dziennikarstwa w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie im. Jerzego Giedrycia, absolwentka London School of Public Relations. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w public relations i budowaniu szeroko rozumianej komunikacji. Specjalizuje się w PR korporacyjnym, produktowym, finansowym oraz pozycjonowaniu firm na rynku.

Doświadczenie w obszarze public relations zdobywała na rynku finansowym. Obecnie związana z branżą technologiczną. Autorka wielu projektów edukacyjnych i kampanii mających wpływ na budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

Pasjonatka nowych technologii. Stale obserwuje zachodzące zmiany w świecie mediów i poszukuje rozwiązań, które dostarczą wartościowe treści wpływające na kształtowanie rynku. Na pierwszym miejscu stawia uczciwy dialog oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych.