Ludzie PSPR 

Rafał Zęgota

RflZgt

Rok członkostwa: 2021
Województwo: Mazowieckie


Prowadzi szkolenia z szeroko pojętego PR – głównie we współpracy z instytucjami publicznymi. Wspiera też mikrofirmy w tworzeniu strategii komunikacji.

Specjalizuje się w komunikacji społecznej i kryzysowej. Baczny obserwator zmian, jakie w komunikowaniu niosą nowe technologie.  Obecnie w ramach działalności prowadzi szkolenia z szeroko pojętego PR – głównie we współpracy z instytucjami publicznymi. Wspiera też mikrofirmy w tworzeniu strategii komunikacji. Przez cztery lata odpowiadał za komunikację i promocję w jednej z jednostek samorządu terytorialnego, będąc jednocześnie rzecznikiem prasowym. Stworzył markę regionalnej konferencji gospodarczej (Ostrowskie Forum Rozwoju), która została uhonorowana przez „Forum Biznesu” Brązowym Godłem Quality International 2017. Odpowiadał za promocję Muzeum – Dom Rodziny Pileckich w pierwszej fazie tworzenia tej instytucji. Posiada bardzo duże doświadczenie w kampaniach politycznych. Był członkiem lokalnych sztabów wyborczych we wszystkich wyborach samorządowych od 2010 roku – jako konsultant, następnie rzecznik prasowy oraz szef sztabu. 

Posiada doświadczenie pracy w korporacjach z branży finansowej i ubezpieczeniowej – jako menedżer sprzedaży.

Politolog, absolwent Instytutu Nauk o Polityce i Administracji UKSW. Ukończył też podyplomowe studia menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej. Aktualnie w trakcie studiów MBA.