Ludzie PSPR 

Robert Tarnowski

robert-tarnowski-2.jpg

Rok członkostwa: 2020
Województwo: Mazowieckie


Z branżą PR związany od 2012 roku. Specjalizuje się w PR korporacyjnym, kryzysowym i social media. Współpracował z największymi firmami w Polsce, m.in. z sektora nieruchomości, energetycznego, transportowego, budowlanego czy nowoczesnych usług biznesowych. Razem z PGNiG budował bezpieczeństwo energetyczne Polski.

Z BMW przejechał tysiące kilometrów organizując eventy dla dziennikarzy. Teoretycznie odwiedził nawet Afrykę, żeby z powodzeniem promować w social media ORLEN Team podczas Rajdu Dakar. Razem ze Skanska wykorzystywał media by sprzedawać biurowce. Organizator cyklicznych spotkań branżowych „PR bez krawatów”, bloger, szkoleniowiec oraz amator triathlonu. 

Komunikację traktuje trochę jak interdyscyplinarną sztukę i lubi łączyć wiele różnych form marketingu w jedną dużą kampanię. Wywodzi się z PR i to na zawsze będzie jego główna specjalizacja. Organizuje branżowe spotkania “PR bez krawatów”, prowadzi bloga i podcast o PR, marketingu i rzeczach. A przy okazji stara się uprawiać triathlon.