Ludzie PSPR 

Bartosz Śmietański

ŚMIETAŃSKI BARTOSZ

Województwo: Świętokrzyskie


Absolwent Wydziału Ekonomii, Administracji i Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Podyplomowego Studium Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej tejże uczelni. Swoje wykształcenie poszerzał także m.in. w University of Warwick w Wielkiej Brytanii. Od 2017 roku jest dyplomowanym coachem biznesowym, czynnie pracującym w zawodzie.

Jest specjalistą komunikacji społecznej i trenerem Design Thinking. Przez 12 lat dbał o strategie budowania wizerunku Wojewody Świętokrzyskiego, obecnie jest doradcą strategicznym w wielu firmach, instytucjach i placówkach leczniczych ws. Public Relations, User Experience, Design Thinking oraz komunikacji wewnętrznej i rozwiązywaniu konfliktów w zespołach.

Inspirowanie oraz ciągłe poszukiwanie niestandardowych i nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie komunikacji to jego pasja. Jest autorem szkoleń: „Design Thinking w Praktyce”, „PR i komunikacja w firmach”, „User Experience Expert” oraz "Hustle w Praktyce". Oprócz codziennej pracy piarowca szkoli kursantów w całej Polsce. Jego klientami są m.in: Poczta Polska, InPost, Lufthansa, Intel oraz Ikea. 

Założyciel i CEO Momenty sp. z o.o., firmy oferującej opiekę PR, doradztwo strategiczne i brokerstwo informacji.