Ludzie PSPR 

Dr Izabella Szum

image00004

Rok członkostwa: 2020
Województwo: Mazowieckie


Rzecznik prasowy, menedżer, publicysta, copywriter, wykładowca akademicki, wolontariusz i członek załogi samolotu.

Specjalizuje się w budowaniu wizerunku przedsiębiorstw i kluczowych menedżerów, polityce bezpieczeństwa informacji z perspektywy komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej dużych organizacji oraz społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw w sektorze finansowym telekomunikacyjnym, healthcare oraz instytucjach administracji publicznej i OPP. Od lat aktywny aktor na scenie public relations zajmujący się koordynacją projektów wizerunkowych i śmiałych pomysłów na promowanie marki. Wykładowca akademicki podejmujący problematykę paradygmatu bezpieczeństwa lotnictwie cywilnym i infrastruktury krytycznej. Obecnie także menedżer w spółkach prawa handlowego i sektorze zamówień publicznych.

Do jej sukcesów z pewnością możemy zaliczyć projekty wizerunkowe, których zwieńczeniem było umocnienie pozytywnego wizerunku kluczowych menedżerów (Nagroda specjalna dla Prezesa Diagnostyki: w konkursie Ernst&Young Przedsiębiorca Roku 2019; Nagroda Polskiej Rady Biznesu w kategorii Wizja i Innowacje 2020; 10. miejsce Diagnostyki w konkursie 50 kreatywnych ludzi w biznesie 2020) oraz koordynacja projektów marketingowych Spółki (np. Diagnostyka Miejsce Przyjazne Seniorom i in.). Pomysłodawca programów telewizyjnych i wydarzeń kulturalnych emitowanych w mediach polskich i zagranicznych.

Absolwentka Wydziału Organizacji i Zarządzania PŁ, była stypendystka Instytutu Zarządzania na Uniwersytecie im. Blaise Pascala we Francji, absolwentka Uniwersytetu Lille I we Francji, po ukończeniu którego uzyskała francuski dyplom studiów wyższych w dziedzinie zarządzania i administracji przedsiębiorstw. Ukończyła studia III stopnia na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie z dyplomem doktora nauk społecznych w dziedzinie nauk o polityce i administracji.