Ludzie PSPR 

Dr Izabella Szum

Izabella Szum, dr n. społ.jpg

Województwo: Mazowieckie


Rzecznik prasowy, publicysta, copywriter, wykładowca akademicki, wolontariusz i członek załogi samolotu.

Specjalizuje się w budowaniu wizerunku przedsiębiorstw i kluczowych menedżerów, polityce bezpieczeństwa informacji z perspektywy komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej dużych organizacji oraz społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw w sektorze finansowym telekomunikacyjnym, healthcare oraz instytucjach administracji publicznej i OPP.

Absolwentka Wydziału Organizacji i Zarządzania PŁ, była stypendystka Instytutu Zarządzania na Uniwersytecie im. Blaise Pascala we Francji, absolwentka Uniwersytetu Lille I we Francji, po ukończeniu którego uzyskała francuski dyplom studiów wyższych w dziedzinie zarządzania i administracji przedsiębiorstw. Ukończyła studia III stopnia na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie z dyplomem doktora nauk społecznych w dziedzinie nauk o polityce i administracji.

Od 2016 pracuje w Biurze Zarządu Diagnostyka Sp. z o.o., gdzie zajmuje się sprawami public relations oraz koordynacją projektów wizerunkowych grupy kapitałowej.

Do jej sukcesów z pewnością możemy zaliczyć projekty wizerunkowe, których zwieńczeniem było umocnienie pozytywnego wizerunku kluczowych menedżerów (Nagroda specjalna dla Prezesa Diagnostyki: w konkursie Ernst&Young Przedsiębiorca Roku 2019; Nagroda Polskiej Rady Biznesu w kategorii Wizja i Innowacje 2020; 10. miejsce Diagnostyki w konkursie 50 kreatywnych ludzi w biznesie 2020) oraz koordynacja projektów marketingowych Spółki (np. Diagnostyka Miejsce Przyjazne Seniorom i in.).

Pomysłodawca programów telewizyjnych i wydarzeń kulturalnych emitowanych w mediach polskich i zagranicznych.