Ludzie PSPR 

Marta Szadowiak

Marta Szadowiak

Rok członkostwa: 2020
Województwo: Pomorskie


Strateżka komunikacji/CEO agencji Projekt PR. Na co dzień zajmuje się przede wszystkim public relations wydarzeń kulturalnych oraz szeroko rozumianą strategią komunikacji instytucji samorządowych oraz firm prywatnych.

Mistrzyni media relations i budowania relacji z mediami tradycyjnymi. Zdyscyplinowany i inspirujący project manager z bogatym doświadczeniem w event marketingu. Twórczyni projektów: #KoalicjaLetnichFestiwaliLiterackich i #KulturaWCzasachPandemii. 

Stworzona przez zespół Projekt PR kampania #OddajSerce dla Polskiego Towarzystwa Programów Zdrowotnych została nagrodzona Złotym Spinaczem w 2015 roku w kategorii Social Media. Z kolei w 2020 agencja otrzymała 2 Srebrne Spinacze - za akcję #ZostańzMuzyką w kategorii PR pro bono oraz w partnerstwie z Goyki 3 Art Inkubator za "Największy hybrydowy festiwal literacki w Polsce" w kategorii PR miejsca, miasta lub regionu. 

Wykładowczyni akademicka, twórczyni kierunków studiów podyplomowych na WSAiB w Gdyni oraz WSB w Gdańsku. Doktorantka w Centrum Badań nad Gospodarką Kreatywną na Uniwersytecie SWPS. Kolekcjonerka wrażeń i przeżyć, smakuje świata podczas podróży dużych i małych.