Ludzie PSPR 

Regina Stawnicka

STAWNICKA REGINA

Rok członkostwa: 2020
Województwo: Pomorskie


Ekspertka z wieloletnią praktyką w zakresie PR-u zewnętrznego i wewnętrznego oraz komunikacji strategii, realizacji projektów strategicznych i programów korporacyjnych, zdobytą w pracy dla dużych instytucji, w tym tych o międzynarodowym zasięgu działania.

Realizatorka szeregu projektów z zakresu budowania strategii komunikacji, public relations i employer brandingu oraz inicjatyw wzmacniających zaangażowanie pracowników, w tym pierwszego w Polsce projektu corporate wellness.

Obecnie pracuje na stanowisku Communication & Change Managera w thyssenkrup Group Services Gdańsk. Wcześniej pracowała m.in. jako Menedżer ds. Komunikacji w Banku BPH (wcześniej: GE Money Banku), w Biurze Prasowym Politechniki Gdańskiej oraz w Związku Przedsiębiorstw Finansowych, gdzie odpowiadała m.in. za całościową realizację działań PR, w tym kontakty z mediami oraz realizację działań edukacyjnych, skierowanych do rynku.

Jest absolwentką studiów magisterskich o specjalności Public Relations na Wydziale Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, posiada też tytuł licencjata Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych Uniwersytetu Gdańskiego.