Ludzie PSPR 

Alina Stasiak

Alina Stasiak.jpg

Województwo: Warmińsko-mazurskie


PR Manager, Trener, Talent Scout, specjalista w zakresie budowania wizerunku i marki osobistej oraz komunikacji niewerbalnej. Wieloletnie doświadczenie zdobywała w mediach, agencjach reklamowych oraz w korporacjach. Pracuje z muzykami, artystami, ekspertami i osobami publicznymi oraz markami firm.

Właściciel Agencji IMAGE TEAM, która współpracuje z osobami publicznymi i artystami w zakresie managementu artystycznego, produkcji festiwali i koncertów, eventów oraz marketingu i PR w nowych mediach.

Talent Scout w programie szkoleniowym A&R Scout firmy GREATERTHAN.

Jeden z zaledwie 100 globalnych łowców talentów wyselekcjonowanych do programu szkolenia skautów A&R przez amerykańską firmę GREATERTHAN. Poszukuje nowych talentów w (muzyce, modzie, sztuce) i zgłasza największe odkrycia zespołowi GREATERTHAN A&R Innovation Team, który następnie udostępnia raporty swoich ekspertów decydentom z firm muzycznych, marek, firm inwestycyjnych, agencji i innych decydentów, którzy inwestują w talenty. 

Trener biznesu. Prowadzi szkolenia i doradztwo w zakresie budowania marki osobistej, kreowania wizerunku, mowy ciała, komunikacji, public relations, savoir - vivre oraz etykiety w biznesie.

Koordynator koła "Personal PR i PR gwiazd" działającego w ramach PSPR. Autorka książki „Droga do gwiazd. Jak budować wizerunek i markę osobistą?” oraz artykułów specjalistycznych w “Marketing&Biznes" oraz "PRoto".